کاربرد پنجره سه جداره

کاربرد پنجره سه جداره

کاربرد پنجره سه جداره زیاد است. پنجره های سه جداره با توجه به بازار مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. خواص عایق بسیار کارآمد آنها به دلیل عملکرد مناسب در برابر شرایط شدید آب و هوایی و ارائه آکوستیک بهتر در برابر نویزهای خارجی معتبر شناخته می شوند.

پنجره سه جداره چیست؟

پنجره های سه جداره، پنجره هایی هستند که بین قاب ها، سه لایه شیشه دارند. از گاز بی اثر (بیشتر آرگون) برای جدا کردن سه صفحه شیشه استفاده می شود، بنابراین یک لایه عایق اضافی دریافت می کنید.

در پنجره های سه جداره، مولکول های هوا موجود در شکاف بین لایه ها بسیار کوچک هستند تا گردش هوا را مجاز کند. این مانع از انتقال گرما از طریق فرآیند انتقال می شود. علاوه بر این، از آنجا که گازهای بی اثر رسانای ضعیف گرما هستند، پنجره های سه جداره می توانند باعث کاهش قابل توجه گرمای داخلی شوند.

مزایای استفاده از پنجره سه جداره

سه لایه لعاب در پنجره های سه جداره به عنوان موانع بزرگی در برابر عناصر خارجی عمل می کنند. چه گرما زیاد باشد و چه سرمازدگی، طوفان شدید و باران شدید، حتی صداهای بلند و آزار دهنده از بیرون، پنجره های سه جداره دارای مقاومت مؤثر در برابر همه آنها است.

علاوه بر این، سه لایه استحکام بیشتری را برای تقویت امنیت در برابر هجومها و وقایع فراهم می کند.

کاربرد پنجره سه جداره

برای اتاق های آرام

اهمیت خواب خوب شب غیر قابل انکار است. اما اگر در کلان شهرها زندگی می کنید، بازارهای شلوغ و وسایل نقلیه با صدای بلند می توانند بسیار نگران کننده باشند.

برای لذت بردن از خواب آرام، نصب پنجره های سه جداره در اتاق خواب خود را در نظر بگیرید که می تواند صدای خارج از خانه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. آنها می توانند به طور موثر انتقال صداهای خارجی را متوقف کنند تا آکوستیک بهتری را برای راحتی شما ارائه دهند.

در مناطق زندگی

می توانید در هنگام استراحت روی مبل خود از یک منظره زیبا لذت ببرید و یک دینامیک داخلی و خارجی عالی را تجربه کنید. با این حال، پنجره های بزرگتر مستعد ابتلا به مزاحمتها و شکستگیهایی هستند که می توانند نگرانی شدید امنیتی را ایجاد کنند.

شما می توانید با استفاده از پنجره های سه جداره در هنگام انتخاب پنجره های بزرگ، از خانه خود محافظت کنید تا خطر تخلف و افزایش امنیت را کاهش دهید.

اتاق کنفرانس

ویژگی های لغو سر و صدای پنجره های سه جداره برای عایق کاری اتاق های کنفرانس که موارد مهم روزانه مورد بحث قرار می گیرد، مفید است.

برای جلوگیری از نشت، می توانید پنجره های سه جداره بزرگ در اتاق های کنفرانس برای شفافیت بصری در حالی که صدا را خراب می کنید، داشته باشید.

این پنجره ها با استفاده از عایق های صوتی موثر ۹۴٪ از سر و صدای خارج و ارائه یک محیط آرام تر ارائه می دهد.

برای حمام دنج

برای مناطقی که آب و هوای سردتری دارند، نصب پنجره های سه جداره در حمام ها می تواند به شما در حفظ درجه حرارت گرمتر در داخل خانه کمک کند. پنجره های سه جداره در حالی که اشعه ماوراء بنفش مضر را مسدود می کنند، نور طبیعی را جلب می کنند، بنابراین شما نیز از فضای داخلی حمام روشن تر استفاده می کنید. علاوه بر این، قابلیت عایق بندی بالا در پنجره های سه جداره مانع از چگالی آب بخار می شود تا از چگالش (یک مسئله رایج در حمام) یا یخ زدگی شیشه جلوگیری کند.

بهینه سازی طبقه بالا

برای فضاهای مسکونی و تجاری در طبقات فوقانی یک ساختمان ، پنجره های سه جداره می توانند مانعی در برابر نفوذ هوا، دودکش، بارهای باد شدید و نور مستقیم خورشید باشند.

از آنجا که طبقات فوقانی مستعد اختلال در چنین عناصر طبیعی هستند، احتمال بروز ترک بصورت نمایی افزایش می یابد. برای کاهش تهدیدات شکستگی ناشی  نوسانات دما، نصب پنجره های سه جداره را در جهت هایی که بیشتر از همه تحت تأثیر عناصر طبیعی قرار دارند، در نظر بگیرید.

آیا باید پنجره سه جداره بخرید ؟

بر خلاف پنجره های معمولی، پنجره های سه لایه می توانند به طور مؤثر نرخ مصرف انرژی شما را کاهش دهند و در طولانی مدت اثبات شود که بسیار مقرون به صرفه هستند. به خصوص برای آب و هوای سرد، پنجره های سه جداره می توانند عایق بسیار خوبی در برابر شرایط جوی سرد فراهم کرده و فضای داخلی گرمتر را ترویج کنند.

اگر در حال بازسازی یا تعویض پنجرههای آسیب دیده هستید ، باید در نظر داشته باشید که پنجره های سه جداره را نصب کنید و از مزایای آن برای مدت زمان طولانی استفاده کنید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید