چگونگی نصب پنجره دوجداره آلومینیومی

چگونگی نصب پنجره دوجداره آلومینیومی

امروزه استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی بسیار رواج پیدا کرده است چون این محصول دارای بهترین عایق بندی ، امنیت ، ایمنی و ماندگاری می باشد و از با کیفیت ترین آلیاژ فلز آلومینیوم تولید و ساخته می شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی چگونگی نصب پنجره دوجداره آلومینیومی می پردازیم.

مراحل نصب پنجره دوجداره آلومینیومی

نصب پنجره دوجداره تاثیر زیادی در کیفیت و عملکرد پنجره خواهد داشت که این عملیات و نصب باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود که مراحل نصب شامل این موارد می باشد :

تمیز کردن محل نصب ، جایگزین کرده پنجره دوجداره ، سوراخ کردن فریم ها برای نصب پنجره ، استفاده از یراق آلات با کیفیت برای شیشه ها و تست کردن پنجره ها ، ثابت کردن پنجره دوجداره با پیچ های مخصوص ، درزبندی و عایق بندی با چسب سیلیکون و فوم ، نصب شیشه دوجداره ، کندن برچسب و لیبل پروفیل ، رگلاژ کردن نهایی نصب می باشد.

روش نصب پنجره دوجداره بر روی چهارچوب

اولین مرحله  بعد از تمیز کردن محل نصب جایگزین کردن بر روی چهارچوب و سوراخ کردن چهارچوب می باشد که قبل از نصب از فیلر با یک ضخامت به فاصله ۲ سانتیمتر از محل پیچ باید نصب شود که این عمل باعث جلوگیری از خمیدگی مقطع قاب ها می شود .

مرحله بعد تراز کردن افقی و عمودی پنجره می باشد که باید از فیلر با ترازو و گونیا نصب فریم را انجام داد . سومین مرحله محکم کردن پنجره دوجداره در جای خود می باشد . چهارمین مرحله فوم زنی که باید بین جداره های پنجره انجام شود و فاصله بین چهارچوب پنجره با دیوار کمتر از یک سانتیمتر باشد که این فاصله را با فوم پلی اورتان پر می کنند و این فوم ها افزایش حجم پیدا می کنند و همه فرورفتگی های پشت چهارچوب پنجره دوجداره و فاصله بین دیوار پنجره را پر می کنند که به همین منظور برای نصب پنجره دوجداره آلومینیومی شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین که نمایندگی وین تک در تهران است به صورت آنلاین ارتباط و از نحوه سفارش این پنجره دوجداره اطلاع حاصل کنید.

روش نصب پنجره دوجداره بر روی چهارچوب

روش انجام فوم زنی

یکی از مراحل انجام نصب پنجره و فوم زنی فاصله پنجره و دیوار است که این عمل بسیار مهم است و بعد از مرطوب کردن سطح با آب انجام می شود . در مرحله بعد تزریق فوم پلی اورتان است و در مرحله بعد پس از خشک شدن فوم فوم های اضافی بریده می شوند . در مرحله پنجم سیلیکون زنی انجام می شود یعنی تزریق سیلیکون روی درزهای پنجره دوجداره انجام می شود و بعد لیسه کشی و یکنواخت کردن سطح می باشد . مرحله ششم کندن برچسب محافظ پروفیل بعد نصب است که الزامی است و مرحله بعد شیشه اندازی و پنل است که برای جلوگیری از انقباض و انبساط شیشه ها استفاده می شود .

جا انداختن زهوار

امروزه به علت کم بودن ضخامت پروفیل از زهوار که شیشه ها در جای خود محکم باشند استفاده می شود و باعث افزایش عایق بندی پنجره دوجداره می شود که دو زهوار کوچک مقابل هم و بعد دو زهوار بزرگ مقابل هم که به همین دلیل شیشه خطر سقوط و شکستگی ندارد که به همین منظور شما می توانید برای اطلاع از خرید پنجره وین تک با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید و مشاوره و راهنمایی بگیرید.

ضوابط ابعاد برداری

یکی از نکات بسیار مهم در باره اینکه چگونه پنجره دوجداره آلومینیوم را نصب کنیم این است که اندازه ابعاد پنجره باید دقیق و میلیمتری باشد که بهترین ابزار برای اندازه گیری پنجره دوجداره متر لیزری است که عرض و ارتفاع داخل فریم را اندازه و قسمت خم الگو را برداشته و اگر توری برای پنجره وین تک که جزو بهترین پنجره دوجداره است ، بخواهید ابعاد آن نوار تا نوار اندازه گیری می شود و بادخور مناسب پنجره دوجداره ۵۰ میلیمتر است که برای این کار هم سه نقطه ابتدا ، وسط و انتها را باید اندازه گرفت که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت سارای وین که از نمایندگی وین تک می باشد مراجعه و نحوه خرید این پنجره دوجداره آلومینیومی را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد چگونه پنجره دوجداره آلومینیومی را نصب کنیم صحبت کردیم که نصب این پنجره ها قابلیت تحمل بار اضافی را دارد و به صورت کامل آب بندی و درزبندی در آن انجام می شود و یک عایق حرارتی و صوتی می باشد که به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط و از قیمت و سفارش این پنجره دوجداره آلومینیومی اطلاع حاصل کنید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید