پنجره هوشمند

پنجره هوشمند چیست؟ کاربردها و انواع پنجره هوشمند

آیا شما می دانید پنجره هوشمند چیست؟ آیا شما درباره این موضوع اطلاعاتی دارید؟ پنجره های هوشمند نسل جدیدی از پنجره ها هستند که به علت کیفیت بالا طرفداران زیادی به خود جذب کرده اند.

ما در ادامه ی مطالب سعی داریم در رابطه پنجره های هوشمند اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم، اگر شما نیز کسانی هستید که قصد خرید این پنجره های با کیفیت را دارید تا انتهای مطالب همراه ما بمانید.

پنجره هوشمند چیست؟

همانطور که می دانید پنجره های هوشمند یکی از با کیفیت ترین پنجره ها با شیشه های مخصوص هستند که از طریق گوشی تلفن همراه هم می توان آن را  تنظیم و بررسی کرد که شما می توانید به راحتی و در هر زمان با زدن چند دکمه تنظیمات دلخواه خود را تغییر دهید.

و با قیمت مقرون به صرفه ارائه و به دست مشتریان می رسد پنجره های هوشمند در قالبهای چوبی، آلومینیوم، و upvs می باشد.

پنجره های دوجداره آلومینیومی نیز از بهترین پنجره ها می باشد که امروزه توانسته است طرفدار بسیاری داشته باشد و مورد رضایت همه افراد قرار بگیرد.

کاربرد های پنجره هوشمند

با داشتن پنجره هوشمند به راحتی می توانید در طول روز با زدن یک دکمه پنجره را مات کنید و در هر زمان می توانید آن را به حالت قبل برگردانید.

این پنجره ها برای افرادی مناسب است که با نور خورشید میانه خوبی ندارند این پنجره با کاربرهای که دارد باعث می شود که نور خورشید از پنجره عبور نکند، پنجره هوشمند را می توان در چند حالت مختلف تغییر داد.

کاربرد های پنجره هوشمند

کاربرد های پنجره هوشمند

انواع پنجره هوشمند

همانطور که مستحضر هستید پنجره هوشمند دارای چند نوع که هر یک ویژگی های خاصی دارد عبارتند از

پنجره هوشمند با شیشه فوتوکرومیک

این شیشه نیز با تابش نور خورشید به سرعت مات و باعث کاهش عبور نور میشود و زمانی که نور خورشید قطع شود شیشه به حالت اولیه برمیگردد

پنجره هوشمند با شیشه ترموکرومیک

این شیشه ها به دما حساسیت دارند و نسبت به دما واکنش نشان می دهند یعنی اگر دما بالا باشد گرما باعث میشود سرخ شود و از شیشه عبور نمی کند در فصل سرد هم شیشه اجازه عبور امواج را داده تا خانه گرم شود

پنجره هوشمند با شیشه الکتروکروماتیک

رنگ این شیشه ها با تغییر ولتاژ برق تغییر می کند

پنجره هوشمند با شیشه کریستال مایع

در میان شیشه ها یک مایع کریستال قرار دارد و دو لایه شفاف قلع ساخته شده است و با عبور از جریان برق از این لایه کریستال شیشه شفاف و با قطع جریان برق شیشه مات می شود.

استفاده از پنجره های هوشمند

از پنجره های هوشمند بیشتر برای هتل ها تجاری بزرگ، اتاق های انتظار، سالن های کنفرانس، جلسات اتاق های نمایش، دانشگاه ها رستوران ها ، بیمارستان ها، شیشه های خودروها ، اتاق های جراحی و مطب ها آرایشگاه ها،  گلخانه های هوشمند و راه پله های شیشه ای استفاده می کنند.

مزایای استفاده از پنجره هوشمند

از مزایای استفاده از پنجره های هوشمند می توان گفت طول عمر و ماندگاری بالایی دارد نگهداری و مراقبت از آن بسیار کار آسان است باعث جذب اشعه های مضر خورشید میشود و آن را به بیرون منعکس می کند.

می توان گفت استفاده از شیشه های هوشمند در فروشگاه ها و برای اتاق های تعویض لباس گزینه بهتری می باشد.

بهترین برند پنجره هوشمند

وین تک نیز یکی از بهترین برندهای پنجرهوشمند می باشد که امروزه تلاش می کند که محصولی ایده ال و با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و  مورد رضایت همه افراد قرار گرفته است.

پنجره وین تک امروزه طرفدار بسیاری دارد  اگر شما نیز قصد خرید آنلاین را دارید می‌توانید پنجره هوشمند را با برند وین تک از سایت سارا وین که قیمت مناسبی هم دارد خریداری کنید.

سخن آخر

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد پنجره های هوشمند یک ایده مناسب برای برخی از مکان ها می باشد که امروزه در میان افراد بسیار محبوب شده است و توانسته است مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد.

شما می توانید با خرید آنلاین آن را از سایت سارای وین که قیمت مقرون به صرفه ای هم دارد پنجره هوشمند را خریداری کنید و از کاربردهای بسیار آن بهرمند شوید و در هر زمان حالت آن را تغییر دهید.

پنجرهای هوشمند مناسب برای افرادی هستند که میانه خوبی با نور خورشید ندارند.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید