پنجره دو جداره

پنجره دوجداره

پنجره بخش بسیار مهمی در یک ساختمان می باشد و در زیباترشدن فضای ساختمان بسیار تاثیرگذار است و علاوه بر اینها پنجره ها باعث محافظت از عوامل و شرایط جوی و مصرف انرژی می شوند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی پنجره دوجداره می پردازیم.

پنجره دوجداره چیست ؟

پنجره دوجداره دارای دو لایه شیشه است که درون یک چهارچوب قرار دارد و ما بین آن فضای خالی است که از لایه هوا یا گاز آرگون پر می شود . جنس این پنجره ها از UPVC  و یا پروفیل است که در برابر سرما و گرما مقاوم و در برابر اشعه ماورالبنفش خورشید مقاوم و از نظر حرارتی به عنوان یک عایق عمل می کند و گرما و سرما به داخل خانه نفوذ پیدا نمی کند و باعث کاهش مصرف انرژی و مصرف برق می شود.

ویژگی های پنجره دوجداره

امروزه از پنجره دو جداره بسیار استفاده می شود چون این پنجره ها به عنوان یک عایق صدا عمل می کند و از ورود و خروج صدا جلوگیری می کند و باعث کنترل آلودگی صوتی می شود  و به حفاظت از محیط زیست کمک می کند .

از ویژگی های دیگر این پنجره ها این است که دارای وزن کم و در برابر زلزله مقاوم هستند . قابلیت استفاده مجدد بعد از تخریب یا بازسازی ساختمان را دارند و طول عمر بالایی دارند . این پنجره ها بسیار کارآمد هستند یعنی نه تنها باعث حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت می شوند بلکه در برابر شرایط جوی مانند باران ، برف ، طوفان و سیل بسیار مقاوم هستند .

نصب و نظافت آنها آسان است و امکان نصب توری جهت جلوگیری از ورود حشرات را دارند و نیاز به تعمیر کمتری دارند و رنگ آنها ثابت و بدون تغییر ظاهری هستند و دارای انواع مدل ها با رنگ ها و طرح های خاص می باشند .

این پنجره ها  دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و استانداردهای بین المللی در آن رعایت شده است  به همین منظور برای خرید پنجره دوجداره شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید.

پنجره دوجداره چیست ؟

انواع پنجره دوجداره

پنجره دوجداره دارای انواع مختلفی می باشد که شامل پنجره دو جداره آکاردئونی ، بالکنی ، کلنگی ، کشویی ، تک حالته ، فولکس واگنی ، دو حالته ، ریلی ، ثابت  می باشند که هر کدام از این مدل ها دارای مزایای خاص خود می باشند که برای انتخاب انواع پنجره دوجداره شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و کارشناسان شرکت سارای وین آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

ابعاد پنجره دوجداره

اندازه گیری ابعاد این پنجره ها بسیار مهم می باشد چون اندازه گیری درست در کیفیت نصب در قیمت نهایی تاثیرگذار است که باید به آن دقت کرد که برای اندازه گیری دقیق پنجره ها شما می توانید از افراد متبحر در این زمینه از شرکت سارای وین درخواست بازدید بگیرید و تمام اندازه گیری ها را برای شما به صورت عالی انجام می دهند‌.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره ها

قیمت پنجره دو جداره به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند ساختار پنجره و پروفیل یا UPVC  به کار رفته در آن و یا موارد دیگری مانند فریم پروفیل مصرفی ، ابعاد پنجره ، تعداد باز شو ، طول و عرض شیشه مصرفی ، شیشه دو جداره یا سه جداره ، تعداد پنجره ها ، مصالح مورد استفاده برای فریم ها و غیره بستگی دارد که برای استعلام قیمت این پنجره ها شما می توانید به سایت شرکت سارای وین مراجعه کنید و نحوه قیمت این پنجره ها را مشاهده نمایید.

خرید پنجره دوجداره

برای خرید پنجره دوجداره باید به کیفیت مواد استفاده شده ، کیفیت یراق آلات ، کیفیت چارچوب ،  فضای بین دو شیشه که از گاز آرگون یا کریپتون پر شود و غیره دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید به همین منظور شما می توانید برای خرید انواع پنجره دوجداره یا به صورت حضوری و یا به سایت شرکت سارای وین مراجعه کنید.

سخن پایانی

پنجره دوجداره امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و انتخاب این پنجره ها بر اساس نوع کاربری و نیاز شما و استانداردهای بین المللی ساخته و تولید می شود که این پنجره ها نقش بسیار مهمی در کارایی منزل دارند و از اتلاف انرژی و مصرف برق جلوگیری می کنند به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط و از نحوه سفارش این پنجره ها اطلاع حاصل کنید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید