پنجره دوجداره چه زمانی تعویض شود

پنجره دوجداره چه زمانی تعویض شود

در این مطلب به بررسی اینکه پنجره دوجداره چه زمانی تعویض شود؟ بهتر است می پردازیم.

تغییر پنجره شما می تواند یک پروژه بزرگ و یک روند طولانی باشد زیرا می خواهید مطمئن شوید که موارد مناسبی را انتخاب می کنید. به خصوص زمانی که شما به دنبال پنجره هایی با طول عمر بیشتری هستید.

اگر پنجره های شما دیگر جذابیت خانه شما را تقویت نمی کند ، آن را از هوای بیرون محافظت نمی کند یا سر و صدایی را فیلتر نمی کند ، ممکن است زمان آن باشد که آنها را با موارد جدید جایگزین کنید.

اگر پنجره شما بیش از چند دهه است که نصب شده، اگر با دقت بیشتری به آنها توجه کنید می دانید که چه موقع باید تعویض شوند.در اینجا شش دلیل وجود دارد که مشخص می کند آیا زمان تعویض پنجره شما است؟ یا نه.

 

پنجره ها آسیب دیده ، پیچ خورده یا شکسته شده اند

گاهی اوقات امکان تعمیر یک پنجره به جای تعویض آن وجود دارد. اگر مشکل پنجره شما جزئی است ، مانند نیاز به سخت افزار جدید ، تعمیر ممکن است بهترین گزینه باشد. اما جایگزین کردن یک قاب یا پنجره آسیب دیده ، پیچ خورده یا شکسته تقریبا همیشه مشکل ایجاد میکند. البته حتی اگر پنجره ها هنوز هم کارایی داشته باشند ، می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند.

 

بفکر صرفه جویی در مصرف انرژی هستید

پنجره ها با اجازه دادن به نور خورشید ، گرما را در زمستان تأمین می کند. پنجره های قدیمی می توانند باعث شوند تا هزینه انرژی شما حدود ۱۰٪ تا ۲۵٪ بیشتر شود. با جایگزینی قدیمی ها با جدید که دارای صرفه جویی در مصرف انرژی هستند می توانید صورتحساب گرمایش و سرمایش را کاهش دهید.

بهار زمان بسیار خوبی برای ارتقاء پنجره های شما به پنجره های جدید است که به شما در افزایش راحتی و بهره وری خانگی کمک می کند.

 

اما فکر نکنید که همه ی پنجره ها به یک شیوه عملکرد دارند. سارای وین طیف گسترده ای از گزینه های انرژی کارآمد را در محصولات درب و پنجره های دوجداره upvc خود ارائه می دهد، و می تواند پنجره های شما را متناسب با آب و هوای شما تنظیم کند.

شیشه دوجداره در تمام پنجره های سارای وین استاندارد است ، همراه با هزاران گزینه که دارای نام تجاری” کارآمدترین انرژی “هستند ، بالاترین استاندارد برای کارایی است.

خانه شما نیاز به بازسازی دارد

پنجره ها یکی از بارزترین ویژگی های یک خانه است و اگر به فرسوده و قدیمی به نظر برسد ، خانه شما نیز فرسوده خواهد شد.

در حالی که ظاهر خانه خود را به روز می کنید ، ممکن است بخواهید نوع پنجره را از یک مدل ثابت به مدل های دیگر تغییر دهید. به این ترتیب ، شما می توانید یک فضای داخلی راحت تر ایجاد کرده و جریان هوا را از طریق خانه خود بهبود ببخشید.

گزینه ای دیگر؟ برای افزایش نور طبیعی اتاق ، پنجره های بزرگتر نصب کنید ، که دارای مزایای زیبایی است. مطابق با مرکز تحقیقات نورپردازی ، محیط های بروز باعث افزایش بهره وری و راحتی می شوند ، به علاوه به تنظیم ریتم های شبانه روزی شما برای سلامتی بهتر کمک می کنند.

 

شاید شما صاحب  یک خانه قدیمی هستید که از پنجره های کهنه برخوردار بوده و باعث جذابیت تاریخی خانه نمی شود. انتخاب مدل پنجره اشتباه می تواند ظاهر کلی یک خانه قدیمی را به طرز چشمگیری تغییر دهد و حتی می تواند در یکپارچگی آن دخالت کند. اگر هدف شما نصب پنجره های جایگزین از لحاظ تاریخی دقیق است ، سارای وین است که می تواند درخواست های سفارشی را برطرف کند ، سارای وین متخصص در ایجاد پنجره های سفارشی برای مطابقت با فضاهای موردنظر و همچنین تولید ماکت های دقیق از تاریخ است.

 

شما از یک طوفان شدید جان سالم به در بردید

اگر در منطقه برخورد طوفان یا منطقه دیگری که مستعد حوادث شدید آب و هوایی است زندگی می کنید ، احتمالاً در معرض وجود پنجره های آسیب دیده هستید. در واقع ، فقط زندگی در نزدیکی ساحل می تواند قسمت بیرونی خانه شما ، از جمله پنجره های شما را تخریب کند.

اگر نگران تأثیر نمک دریا ، رطوبت یا باد های ساحلی هستید ، پنجره های دوجداره ساخته شده upvc سارای وین را در نظر بگیرید. این پنجره ها در برابر خوردگی مقاومت می کنند و در دمای شدید به دلیل ماده ای که با همان سرعت شیشه گسترش می یابد ، پایدار مانده اند.

اما حتی اگر شما در یک منطقه ساحلی زندگی نمی کنید ، اگر اولویت اصلی شما در یک پنجره نگهداری کم باشد ، پنجره ساخته شده دوجداره یو پی وی سی از نمونه های وین تک، هافمن و ویستابست یک انتخاب هوشمندانه است.

 

نقاط گرم یا خنک

با نگه داشتن دست خود را روی شیشه در یک روز گرم یا سرد ، از قسمت داخل ، پنجره خود را بررسی کنید. اگر فهمیدید که گرمای زیادی یا سرمای زیادی وجود دارد، این نشانه واضح است که پنجره شما آنطور که باید کار خود را به درستی انجام نمی دهد و خانه شما را عایق بندی نمی کند.

افزایش ایمنی

اگر پنجره های شما به سختی باز شود ، در وضعیت بالا یا پایین گیر کنند ، یا در داخل و خارج از مکان باز نشوند ، می تواند یک خطر جدی را به ویژه در صورت بروز آتش سوزی ایجاد کند. این به تنهایی دلیل خوبی برای جایگزینی هرچه سریعتر پنجره در خانه شما با پنجره های دوجداره ویستابست یا وین تک و یا هافمن است.

سارای وین در این مقاله سعی کرده است که پاسخ سوال بسیاری از افراد را که در هنگام خرید برای پنجره مطرح می کنند که پنجره دوجداره چه زمانی تعویض شود؟ را به صورتی واضح و شفاف توضیح دهد . اگر شما اکنون با خواندن این مقاله متوجه شدید که نیاز به خرید پنجره هیا دوجداره جدید دارید سارای وین بهترین گزینه های پنجره های دوجداره با سبک های جدید ارائه می دهد.

برای آگاهی از قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۲۲۳۷ تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید