پنجره آلومینیومی از قدیمی ترین نوع پنجره است که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره با بهترین کیفیت و طرح های متنوع تولید می شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی پنجره دوجداره آلومینیومی می پردازیم.

مشخصات پنجره دوجداره آلومینیومی

این مدل پنجره از آلومینیوم که وزن سبکی دارد تولید می شود و دارای قابلیت شکل پذیری دارد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند و از بهترین نوع پنجره ها به شمار می رود . این پنجره ها دارای پروفیل آلومینیوم هستند که در دمای بالا و فشار تغییر شکل پیدا نمی کنند و انقباض و انبساط آن کمتر است و با توجه به اینکه وزن سبکی دارند ولی استحکام آن بالا است . این پنجره ها نیاز به تعمیر و خوردگی ندارند و دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشند .

مشخصات پنجره دوجداره آلومینیومی

مزایای پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی بسیار مقاوم بوده و دارای استحکام بالا و وزن سبک هستند و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم می باشند و با محیط زیست سازگار هستند . از دیگر مزایای این پنجره ها شیمیایی نیستند و به علت مقاومت بالا قادر به نگهداری از پنل های شیشه ای بزرگ می باشند ولی این نوع پنجره عایق پذیری آن کمتر از UPVC است و باعث کاهش اتلاف انرژی می شوند و در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم می باشند . از دیگر مزایای این پنجره ها که بسیار مهم است به علت انعطاف پذیری بسیار بالا دارای طرح ها و اندازه های مختلفی می باشند که به همین منظور برای خرید انواع پنجره دوجداره شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید.

انواع پنجره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی دارای انواع مختلف می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند .

پنجره آلومینیومی ساده

پنجره دوجداره آلومینیومی ساده از آلومینیوم ساده اس تی است که دارای قابلیت دوجداره شدن را دارند و مانند پنجره های آلومینیومی قدیم که توسط دو میلگرد به هم متصل می شدند ، نمی باشند و بسیار کاربردی است .

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک ، پروفیل آلومینیوم را با تیغه های پلی امید به هم متصل کرده و دوجداره می شود و در اصل پنجره عایق می شود و انتقال حرارت بالا می رود و امکان نفوذ گرما و سرما را به داخل ساختمان نمی باشد . این پنجره ها غیرقابل اشتعال است و مقاومت بالا در برابر زلزله ، وزن سبک ، سازگار با محیط زیست هستند به همین منظور برای خرید این محصولات شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید .

پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی

این نوع پنجره دارای کیفیت بسیار بالا و ساختار آن کشویی است و یراق آلات و اتصالات در این مدل در کنار هم قرار می گیرند . عرض فریم این مدل پنجره کشویی ۸۷ میلیمتر و ضخامت شیشه های پنجره دوجداره از ۲۴ تا ۲۶ میلیمتر می باشد و از این پنجره های کشویی در واحدهای مسکونی ، اداری و تجاری بسیار استفاده می شود که به همین منظور برای خرید این نوع پنجره شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید.

پنجره دوجداره آلومینیومی ریلی

پروفیل به کار رفته در این پنجره ها مقاوم و از UPVC بهتر است و عملکرد آن بسیار بالا و مقاومت آن در برابر فشار باد بالا می باشد . این مدل پنجره فضایی را اشغال نمی کند و جزو بهترین محصولات شرکت سارای وین می باشند.

چه عواملی در قیمت پنجره آلومینیومی تاثیر دارد؟

این نوع پنجره دارای زیباترین طرح ها و جدیدترین مدل ها می باشد که عوامل و فاکتورهای زیادی در قیمت این پنجره ها نقش دارند مانند وزن آلومینیوم مصرفی ، محاسبه یراق آلات به کار رفته ، هزینه نصب ، هزینه ساخت و تولید ، رنگ ، حمل و نقل می باشد که شما می توانید به سایت شرکت سارای وین مراجعه و نحوه خرید و قیمت این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

پنجره دوجداره آلومینیومی کاربرد بسیار زیادی دارد و امروزه اکثر سازه های ساختمانی از این نوع پنجره استفاده می کنند چون هم مقرون به صرفه است و هم متریال به کار رفته در آن بسیار با کیفیت می باشد به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط و از نحوه سفارش این پنجره ها اطلاع حاصل کنید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید