پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

وقتی درباره قاب های پنجره های آلومینیومی و پروفیل آلومینیوم می شنوید ، اولین کلمه ای که به ذهن شما خطور می کند “قدیمی” است.

خوب، اوضاع تغییر کرده است و قاب های معاصر بسیار بهتر از گذشته است. علاوه بر این، اگر می خواهید پنجره های قدیمی خود را تغییر دهید، ممکن است آن ها را با آلومینیوم ها جایگزین کنید. چرا؟ به نظر می رسد این قاب ها مزایای زیادی دارند.

پنجره و درهای ساخته شده از پی وی سی نسبت قیمت و کارایی بسیار خوبی دارند ، نصب آن ها بسیار آسان است، در برابر هوازدگی و مواد شیمیایی مقاوم بوده و ازعایق بندی عالی در برابر حرارت و صدا برخوردار هستند.

در اکستروژن پروفیل پنجره، اگزستروژن با ترکیبی از ضایعات تولید PVC با درجه بالا یا مواد بازیافتی (پنجره های قدیمی) با PVC خالص موجب صرفه جویی در هزینه مواد می شود.

پروفیل های پنجره و درب باید متناسب با تمام شرایط آب و هوایی منطقه باشد. در حالیکه بازار با انواع مختلفی از مواد اشباع است، uPVC یکی از بهترین گزینه ها است زیرا پنجره ها و درهای ساخته شده از این پروفیل ها عملکرد بسیار خوبی در مناطق دارند. آنها بسیار بادوام بوده و در برابر همه شرایط آب و هوا مقاومت می کنند.

مزایا

بزرگترین مزیت پروفیل آلومینیوم این است که قوی است ، اما سبک است. به نگهداری خاصی احتیاج ندارد. به عنوان مثال ، اگر پنجره هایی با شکل غیرمعمول دارید، فریم هایی که از آن ساخته شده گزینه مناسبی برای شماست ، زیرا می توانید آن را به شکل مورد نظر خود دستکاری کنید.

در مورد قاب های درب آلومینیوم نیز می توان گفت این درب ها خانه شما را ضد آب می کند. درست مانند پنجره ، نگهداری آن ها بسیار آسان است. علاوه بر این ، درب و پنجره های آلومینیومی از نظر معماران بسیار محبوب هستند زیرا به برجسته سازی خطوط تمیز طراحی مدرن کمک می کنند.

مهمترین نکته درمورد آلومینیوم این است که در برابر خوردگی مقاوم است ، که باعث می شود در سخت ترین شرایط محیطی ، ضد آب باشد. این ماده به مرور زمان دچار شکاف و پیچ و خمی نمی شود.

طیف پروفیل های آلومینیومی از انواع نمای شیشه ای ، پنجره ها ، درهای بالکن و تراس ، درب های ورودی ، درهای چرخشی و کشویی تا کنسول ها ، دیوارهای شیشه ای داخلی و درهای داخلی متفاوت است. درها و پنجره ها با ظاهری منحصر به فرد ، عایق بندی حرارتی عالی و عایق صدا را به وجود می آورند ، در عمل قابل اعتماد بوده و نیازی به نگهداری مداوم ندارند.

تولید پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم به دو روش قابل تولید است :  روکش پودر و تصفیه آندی(وابسته به قطب مثبت).

درجه رنگ پودر شامل کل نمودار رنگ RAL اروپا، حدود ۲۲۰ رنگ مختلف است. با توجه به فرآیند الکترو شیمیایی در سطح تصفیه آندی، لایه ای با دوام از اکسید آلومینیوم در بالا پوشانده شده است.

این یک پوشش شفاف بی رنگ است، که می توان آن را به چندین رنگ (برنز سبک یا تیره ، سیاه) رنگ آمیزی کرد. قبل از روش آندی ممکن است بین گزینه حصیر و یراق نیز انتخاب کنید.

به منظور تضمین ایمنی افزایش یافته، از سیستم های قفل به عنوان قفل برای باز کردن قطعات ، استفاده می شود. مشتریان می توانند بین چندین سطح ایمنی را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید:

پنجره دوجداره آلومنیومی

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید