پنجره وین تک و هاف من

مقایسه پنجره وین تک و هاف من

پنجره وین تک و هاف من جزو بهترین و محبوب ترین تولید کنندگان پنجره دوجداره می باشند و هر دو دارای کیفیت مواد اولیه بالا و تنوع در محصولات خود می باشند و قیمت این محصولات بسیار مناسب و از تولید این پنجره ها بسیار استقبال شده است که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی مقایسه این دو برند تولید کننده پنجره دوجداره می پردازیم.

مشخصات پنجره وین تک

در مقایسه این دو برند باید گفت که پنجره وین تک برای تمام مناطق جغرافیایی و آب و هوایی مناسب است و تا ۸۰ درصد باعث کاهش آلودگی صوتی می شود . در صرفه جویی انرژی بسیار موثر و در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم است. پنجره وین تک در برابر نفوذ باران مقاومت بالایی دارد و دوام و استحکام آن بسیار بالا است و در برابر اشعه خورشید تغییر رنگ نمی دهد . همچنین از ویژگی های مهم این پنجره دارای گواهینامه نشان کیفیت از رال آلمان است و سطح مقطع پروفیل وین تک دارای تنوع بسیار بالا و طول عمر بالایی می باشد.

مزیت های مهم پنجره وین تک

این نوع پنجره قابلیت باز یافت بسیار بالا و به محیط زیست آسیب نمی رساند و نصب آن سریع و با سهولت انجام می شود . همچنین قابلیت نصب شیشه چند جداره را دارد و در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است. این پنجره ها جنس و دوام و ضخامت شیشه و برند پروفیل آنها با کیفیت است  و امکان تولید به اشکال مختلف را دارند. به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین که یکی از نمایندگی وین تک است به صورت آنلاین ارتباط و مشاوره و راهنمایی بگیرید.

مشخصات پنجره هاف من

در مقایسه پنجره وین تک و هافمن باید گفت که پنجره های هاف من دارای گواهینامه SKZ  از آلمان هستند و باعث کاهش مصرف انرژی ، دوام و استحکام آنها نسبت به پنجره وین تک پایین تر و مقاوم در برابر آلودگی صوتی  هستند، مقاومت کم در برابر ضربه و فشار ، تغییر رنگ در برابر اشعه خورشید و ماندگاری آنها در مناطق گرمسیری کم می باشد . در برابر نفوذ باران ۸۰ درصد مقاومت دارند . این نوع پنجره هم به محیط زیست آسیب نمی رساند.

مزیت های پنجره هاف من

از مزیت های مهم پنجره هاف من این است که این کارخانه از بزرگترین تولید کنندگان پروفیل UPVC  است و وزن آن با پنجره وین تک یکسان است و ضخامت این نوع پنجره هم مانند وین تک می باشد و به علت قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه می باشد که برای اطلاع از قیمت این محصولات شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید.

پنجره وین تک و هاف من

مقایسه خط تولید پروفیل پنجره وین تک و هاف من

کارخانه وین تک به صورت اتوماتیک و با داشتن دستگاه ها و تکنولوژی بالا و بدون نیاز به فعالیت انسانی و ۲۴ دستگاه اکسترود اقدام به تولید پنجره وین تک می کند ولی کارخانه هافمن با در اختیار داشتن ۹ دستگاه اکسترود و نیمه اتوماتیک اقدام به ساخت پروفیل هافمن می کند.

مقایسه قیمت پنجره وین تک و هاف من

در مقایسه پنجره وین تک و هاف من باید گفت که قیمت پنجره های دوجداره بر اساس عواملی مانند جنس پروفیل ، اندازه و ابعاد پنجره ها ، تعداد بازشوها ، ضخامت شیشه و نوع شیشه و برند پروفیل محاسبه می شود که به دلیل بالا بودن کیفیت و مزایای پنجره دوجداره وین تک نسبت به هافمن گرانتر است و همه پنجره ها مجهز به گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ‌. البته قیمت پنجره های وین تک و هافمن برای ساختمان نوساز و قدیمی متفاوت می باشد که علت این تفاوت نوع فریم مصرفی و نوع نصب هم می باشد که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت سارای وین مراجعه و نحوه خرید و قیمت این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مقایسه پنجره وین تک و هاف من گفته می شود که آنها عایق مناسبی برای حرارت و صوت می باشند و دارای کیفیت مواد اولیه بالا و تمامی محصولات از طرف واحد نظارت کنترل کیفی بررسی می شود و همچنین هر دو نوع پنجره بسیار مقاوم می باشد که به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین که یکی از نمایندگی وین تک می باشد ارتباط و از نحوه سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید