درب دوجداره فرانسوی

مراحل نصب درب دوجداره فرانسوی

قبل از اینکه به مراحل نصب درب دوجداره فرانسوی در خانه خود بپردازیم ، بگذارید کمی با درب های فرانسه آشنا شویم.

هنگامی که صحبت از انتخاب درب های مربوط به ملک شما می شود ، درب های فرانسه همیشه یک انتخاب محبوب در بین همه صاحبان خانه بوده است.

درب دوجداره فرانسوی چیست؟

درب فرانسوی نوعی از درب است که دو بخش دارد که بر روی لولا حرکت می کند ، که در طرف های مقابل قاب درب قرار دارد. این درها می توانند در وسط باز و بسته شوند. بخش درب با تخته های شیشه ای ساخته شده است. این صفحات شیشه ای می توانند از یک صفحه بزرگ شیشه ای یا پانل های شیشه ای جداگانه ساخته شوند که به آنها به عنوان شبکه های پنجره ای گفته می شود.

مزایای نصب درب های فرانسه

درب های فرانسه فقط نقاط ورود یا خروج نیستند بلکه زیبایی، ظرافت و لمس معماری را نیز به فضای شما اضافه می کنند. در کنار افزایش جذابیت بصری، باعث بهبود های مختلف دیگری در فضای شما نیز می شوند. در زیر فقط به چند مورد از مزایای بسیاری که از نصب درهای فرانسوی ایجاد می کنند اشاره می کنیم.

نور و فضا طبیعی

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت درب های فرانسوی این است که اجازه می دهند نور طبیعی زیادی وارد شود. این عملکرد اصلی در تمام این سالها توسط درهای فرانسوی حفظ شده است.

نور طبیعی کافی می تواند زندگی را به فضای شما بیفزاید. با جایگزین کردن پنجره های معمولی در خانه خود با درب های فرانسوی، شما نه تنها یک ورودی دیگر را اضافه خواهید کرد بلکه به فضای داخلی خود نیز احساس جادارتری خواهید بخشید.

باز شدن گسترده درهای فرانسه نیز باعث افزایش تهویه می شود. درهای فرانسه نیز باعث تصور فضای بیشتر می شوند و می توانند فضای داخلی شما را بزرگتر نشان دهند.

بهره وری انرژی

جنبه استثنایی دیگر درهای فرانسه این است که باعث بهره وری و صرفه جویی انرژی می شوند. همانطور که  گفته شد، درهای فرانسوی اجازه می دهد نور طبیعی زیادی به فضای شما وارد شود و نیاز به نور مصنوعی را کاهش دهد.

علاوه بر این، درب های فرانسوی وقتی با استفاده از شیشه کم بازتابی یا گرمائی منعکس می شوند، گرمای شدید خورشید را در طول تابستان کم می کنند و گرمای داخلی را در زمستان ها به دام می اندازد. این امر نیاز شما به سیستمهای سرمایشی یا گرمایشی را کاهش می دهد. در نتیجه، مصرف انرژی شما کاهش می یابد، در نتیجه صورتحساب انرژی خود را کاهش می دهید.

امنیت

اکثر مردم تصور می کنند که درب های فرانسوی، به دلیل اینکه دارای شیشه های عظیمی هستند، ایمن و مطمئن نیستند که این یک تصور اشتباه است.

درهای فرانسوی که برای پاسیو و بالکن استفاده می شود، معمولاً دارای یک درب بازکن از داخل است، از این رو امنیت را فراهم می کند.

علاوه بر این، هنگامی که با شیشه ایمنی سفت شده یا شیشه ایمنی روکش شده تقویت می شوند، آنها به اندازه دیگر فرم های استاندارد درب، ایمن هستند.

اکثر درهای فرانسه حتی برای داشتن امنیت نهایی از قفل های چند نقطه ای استفاده می کنند.

برنامه های درب فرانسوی

در کنار ایده آل بودن برای فضاهای بیرونی، درهای فرانسوی نیز می توانند به عنوان درب ورودی معابر داخلی نصب شوند که دید و نور ترجیح داده شود.

اگر در خانه خود با کمبود نور روبرو هستید، می توانید در پروژه نوسازی منزل خود جایگزینی برخی از پنجره ها را با درهای فرانسوی در نظر بگیرید.

از دوام و ساختار یک درب استاندارد برخوردار هستند و در عین حال جذابیت درب شیشه ای را دارند. همچنین می توانید درب فرانسه را در اتاق ناهار خوری، اتاق نشیمن و آشپزخانه خود نصب کنید تا جادارتر به نظر برسد.

راه صحیح نصب درب دوجداره فرانسوی در خانه

مراحل نصب درب دوجداره فرانسوی می تواند کمی پیچیده باشد. برای اطمینان از اینکه کار نصب به خوبی انجام شده است، کمک گرفتن از حرفه ای ها بسیار مهم است.

یک متخصص حرفه ای که دارای تجربه در زمینه نصب است، اطمینان حاصل می کند که درب فرانسوی شما کاملاً درست نصب شده است و می تواند به راحتی باز و بسته شود.

آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که شکاف های اطراف قاب درب شما محکم بسته شده است، بنابراین نیازی نیست که شما از نشت هوا یا چنین موارد دیگری رنج ببرید.

اگر درب فرانسوی شما به درستی نصب نشده باشد، می تواند باعث کاهش راندمان انرژی در خانه شما شود و امنیت خانه شما را مختل کند.

 

بیشتر بخوانید:

بهترین پنجره های دوجداره

 

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید