یکی از دغدغه های صاحبین منازل تهیه ابزار و وسایل عالی و باکیفیت برای ساختمان است. پنجره دو جداره نیز از ابزار اساسی برای هر ساختمان است. با نصب این نوع پنجره ها برای سرمایش و گرمایش و سر و صدا مشکلی وجود نخواهد داشت. اما مسئله ای که ذهن این افراد را درگیر می کند، محاسبه قیمت پنجره دوجداره است. شرکت سارای وین آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. این شرکت با ١۶ سال سابقه در زمینه در و پنجره های دوجداره، جزء معتبرترین شرکت های تولید کننده است. مدل های متفاوت از این پنجره ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

برای ساخت این نوع پنجره ها عوامل زیادی دخالت دارند و همین باعث تغییر قیمت می شود. به همین دلیل برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره باید تمام این موارد در نظر گرفته شود. نکته ای که باید رعایت شود این است که زمان انتخاب جنس توسط مشتری، بایذ روند و شیوه قیمت گذاری را برای او مشخص نمود. با این کار مشتری می تواند راحت تر انتخاب نماید. به بودجه خود نگاهی می اندازد و با توجه به بودجه و نیاز منزلش خریداری می کند. حس اعتماد بین مشتری و شرکت از نکات مهم معامله است.

همینطور میتوانید در مورد  پنجره دوجداره ترمال بریک نیز بخوانید.

عوامل موثر بر محاسبه قیمت پنجره دوجداره

می توان گفت که محاسبه قیمت پنجره دوجداره فرمول ساده ای دارد. قبل از هر کاری داشتن متراژ دقیق پنجره نکته بسیار مهم است. اساس قیمت گذاری بر پایه متراژ است. همان گونه که می دانید مدل های متفاوتی از این پنجره ها تولید می شوند. شیوه باز شدن، تعداد باز ‌شوها، ابزار و یراق، جنس پروفیل و شیشه تاثیر مستقیم بر قیمت دارد. برای محاسبه یک قیمت پایه در نظر گرفته می شود که همان میانگین هر متر مربع است.

محاسبه متراژ پنجره دوجداره

دوباره یادآور شویم که متراژ پنجره از اساسی ترین عوامل قیمت گذاری است. برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره دو حالت وجود دارد. این که پنجره با متراژ استاندارد ساخته می شود یا ابعاد متفاوت پنجره در ساختمان باشد، محاسبه را تغییر می دهد. ابعاد استاندارد، ١۴٠ در ١۴٠ سانتی متر است. در این صورت قیمت گذاری به صورت واحد صورت میگیرد و بعد با توجه به تعداد محاسبه می شود. هزینه نصب نیز به آن اضافه می کنند و قیمت نهایی به دست می آید. اما اگر متراژ پنجره های ساختمان متفاوت باشد، همه را اندازه گیری می کنند و هزینه نهایی را بر حسب هر متر مربع حساب می نمایند. یعنی مقدار متراژ کل را در قیمت هر متر مربع ضرب می کنند. قیمت پروفیل مصرف شده در کار، شیشه و ابزار و یراق و میزان مصرفی آن ها قیمت را مشخص می کنند.

بیشتر بخوانید:تمیز کردن درب و پنجره upvc

تاثیر نوع شیشه در محاسبه قیمت پنجره دوجداره

می توان گفت که شیشه از عوامل مهم در قیمت گذاری است. در تولید پنجره دوجداره، شیشه بیشترین قسمت را تشکیل می دهد. شیشه ها نیز کیفیت و رنگ های مختلف دارند و این نکته بر محاسبه قیمت پنجره دوجداره تاثیر مستقیم دارد.

جنس پروفیل و تاثیر آن در قیمت

برندهای مختلف، با کیفیت های متفاوت پروفیل تولید می کنند. کیفیت، رنگ و نام و اعتبار برند تولید کننده پروفیل، تاثیر به سزایی در محاسبه قیمت پنجره دوجداره دارد. شکل پروفیل ها نیز متفاوت است. بعضی از آن ها فقط به صورت قاب هستند و چهار چوب را تشکیل می دهند. گروهی قسمت بازشو هستند که انواع مختلف دارند.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره با توجه به مدل ساخت

مدل های متنوعی از پنجره های دوجداره تولید و روانه بازار می شود. بر همین اساس قیمت ها متغیر هستند. تعداد بازشو ها قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد. حالت باز شدن پنجره نیز بسیار مهم است. تولید مکانیزه هزینه کمتری دارد و بنابراین قیمت مناسب تری نیز دارد. مدل های دستی و غیر مکانیزه نیز قیمت های متفاوتی دارند. برندهای تولید کننده نیز بر حسب جنس و کیفیت قیمت های متفاوتی ارائه می دهند.

ابزار و یراق پنجره دوجداره

به قسمت زیبای هر پنجره دوجداره می رسیم. ابزار و یراق زیبایی پنجره را دوچندان می کنند. یکی از عوامل تاثیرگذار بر محاسبه قیمت پنجره دوجداره، ابزار و یراق آن است. جنس این ابزار عمر و کیفیت پنجره را تضمین می کنند. ابزارهای مرغوب اصولا از کشور ترکیه وارد می شوند که قیمت بیشتری دارند.

هزینه نصب و تاثیر بر محاسبه قیمت پنجره دوجداره

از ابتدای سفارش پنجره دوجداره، باید هزینه نصب را نیز در نظر گرفت. نصب این پنجره ها کاری مشکل است و نیاز به شخص شخصی متخصص و باتجربه دارد. این پنجره ها وزن زیادی نیز دارند و همین امر کار نصاب را مشکل تر می کند. با این حساب پرداخت هزینه زیاد شاید منطقی به نظر بیاید.

تولید کنندگان داخلی، محصولات باکیفیت و معتبری تولید می کنند. قیمت این اجناس با توجه به نمونه های ترک و وارداتی مناسب تر است.

سخن پایانی

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله داده شد، محاسبه قیمت پنجره دوجداره تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. شرکت سارای وین اعتبار خود را مدیون کیفیت، قیمت مناسب و خدمات عالی است. در مورد پنجره هتی دوجداره می توانید با این شرکت در تماس باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید