قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

برای تخمین قیمت پنجره دوجداره ویستابست بسته به سفارش مشتریان باید حالت های مختلفی را درنظر گرفت و اطلاعاتی از پروفیل های مختلف بکار رفته در هر کدام از پنجره ها داشته باشیم.

پنجره دوجداره ویستابست پیشرو در صنعت پلیمر است و دارای مدرکRAL آلمان برای کشور می باشد.

پنجره هایی که پروفیل آن ها ویستا بست هستند، در آنها از قفل Endow به طور معمول بهره می گیرند.

یکی دیگر از موارد موثر در برآورد قیمت پنجره دوجداره ویستا بست می باشد شیشه ها و قفل های آن ها است. باید برای امنیت بیشتر از قفل های ROTO آلمان و WORNE ترکیه بهره بگیریم.شیشه ها استفاده شده در پنجره دوجداره ویستا بست در کارخانه به طور وکیوم تولید می شوند. تحت یک گاز بی اثر قرار می گیرد.پس از تولید تست می شود و تا ۵ سال در برابر رطوبت پشتبانی می شود.

 

قیمت خرید پنجره های دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست با توجه به ویژگی هایی که از آن ارائه می شود کاملا صرفه اقتصادی دارد. اگر بخواهیم تعدادی از این مزیت ها و ویژگی ها را بیان کنیم:

 • انواع پروفیل های بکار رفته در ساخت این نوع پنجره از جنس پلاستیک UPVC هستند که ماده ای قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست می باشد.
 • UPVC  با عث کاهش وزن ساختمان می شود.
 • زیبایی و افزایش ظرافت ساختمان نسبت به پنجره های آهنی
 • مقاوم بودن در برابر آب و خوردگی
 • نیاز به سرویس و رنگ پروفیل ندارد.
 • چون پنجره ویستا بست دوجداره است پس از ورود گرد و خاک و دود جلوگیری می کند.
 • شیشه های بکار رفته در ساخت پنجره دوجداره ویستا بست در برابر انرژی خورشیدی(نور فرابنفش) مقاوم بوده اند.
 • جلوی آلودگی های صوتی محیطی را به مقدار زیادی می گیرد.
 • پنجره دوجداره ویستا بست در مقابل آتیش سوزی مقاوم می باشند.
 • قابلیت نصب آسان از دیگر ویژگی های این پنجره است.
 • می توان توری روی آن ها نصب نمود.
 • پنجره ویستا بست طیف گسترده ای از پنجره های آلومینیومیElevate، Vantage و Thermal HEARTsupply را شامل می شود. این محدوده شامل پنجره های کشویی، پنجره های دوجداره، پنجره های توخالی،پنجره های روتاری،پنجره های دوبرابر، پنجره های لوور است.
 • پنجره دوجداره ویستا بست بدلیل صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از گزینه مدنظر افراد هستند.اما خود پروفیل بکار رفته در درصد اتلاف انرژی موثر است و با توجه به میزان بودجه مشتری آن ها را انتخاب می کند.

 

دلایل انتخاب و کاربرد پنجره های دوجداره ویستابست

اما اگر بخواهیم بگوییم چرا امروزه بیشتر پنجره های دوجداره ویستا بست جایگزین پنجره های معمولی شده اند دلایل ذیل مطرح می شود:

 • رنگ های متنوع
 • میزان عایق بودن آن ها
 • مدل های مختلف
 • شرایط محیطی متفاوت
 • پنجره دوجداره ویستا بست هم چنین دارای عمر و دوام بالاتر هستند و این از لحاظ قیمتی به نفع مشتری است.

 

بررسی نکات مهم در خرید پنجره های دوجداره

باید بدین نکته توجه داشت در قیمت گذاری انواع پنجره دوجداره ویستا بست نوع گالوانیزه آن نیز موثر می باشد. و اگر گالوانیزه ضعیفی در ساخت آن استفاده شود قیمت پنجره دوجداره ویستا بست کاهش می یابد. بنابراین میزان مقاومت پروفیل نیز کم می شود. گالوانیزه در پنجره دوجداره ویستا بست برای مستحکم کردن آن استفاده می شود. ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل در دفترچه نکات فنی شرکت ویستا بست ذکر شده که نباید کمتر از ۱٫۲۵ میلی متر باشد.

یکی از مواردی که هنگام خرید و تعیین قیمت پنجره دوجداره ویستا بست باید بدان توجه نمود لاستیک آب بندی است. لاستیک آب بندی پنجره دوجداره ویستا بست باید لزوما EPDM باشد و پلاستیک نباشد در در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و پوسیده نگردد.در غیر اینصورت یعنی اگر از هر چیزی غیر لاستیک استفاده شود بعد از مدتی که خورد شد از بسته شدن کامل پنجره جلوگیری می کند و مطمئنا بدنبال آن اتلاف انرژی را خواهیم داشت.

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره هم چنین باید توجه به تجهیزات جانبی مخصوص مورد استفاده داشت .این تجهیزات مثل فوم و چسب و … که باید حتما با کیفیت بالا باشند در غیر اینصورت اگرچه قیمت پایین می آید ، اما نتیجه کار هم یک پنجره بی کیفیت خواهد بود پس با کمی هزینه در ابتدا یک پنجره دوجداره مقاوم داشته باشیم.

از دیگر عوامل موثر در قیمت گذاری پنجره دوجداره ویستا بست عرض و ارتفاع پنجره و نوع پنجره است. اینکه می گوییم نوع پنجره دوجداره ویستا بست در قیمت آن موثر است بدین معنی است با توجه به اینکه مشتری پنجره کشویی بخواهد با باز شو یا … خب میزان پروفیل مصرفی هر کدام متفاومت می شود در نتیجه میزان پروفیل مصرفی و نوع آن خود در قیمت پنجره دوجداره ویستا بست موثر بوده است و قیمت آن را متغیر می سازد.

 

انواع پنجره دوجداره ویستابست

انواع پنجره های دوجداره ای که در ویستابست طراحیشده اند و وارد بازار می شوند را بصورت کاملا مختصر را در این قسمت معرفی می کنیم چون هر کدام از این پنجره ها قیمتی جداگانه را خواهند داشت.

پنجره دوجداره ثابت یا فیکس: قابلیت باز شدن ندارد.مناسب برای مکان هایی که نیاز به باز شدن پنجره نیست.
پنجره یک لنگه باز شونده:  این پنجره ها فقط از یک لنگه ی در می توان برای باز کردن یا بستن پنجره استفاده کرد.
پنجره دو لنگه باز شونده: برای مکان های که فضای کافی برای باز شدن جفت لولا است مناسب می باشد.
پنجره سه لنگه با دوتا لنگه فیکس و یک لنگه متحرک: نیاز به فضای باز زیاد می باشد.
پنجره دو جداره سه لنگه با دو لنگه باز شونده: این نسبت به پنجره گزینه قبل به فضای بیرون ساختمان بیشتر دسترسی داریم.
پنجره دوجداره کشویی : در این نوع پنجره دوجداره ویستا بست تنها یک لنگه باز شو وجود دارد و پنجره دوجداره ریلی است. بیشترین توجه مشتریان به این نوع پنجره است. عیبی که این پنجره دارد این است که نیاز به تعمیرات بیشتری دارد.
پنجره دوجداره ریلی با دولنگه متحرک: منظور از ریلی همان پنجره هایی هستند که بصورت کشویی باز و بسته می شوند و دولنگه ی متحرک یعنی اینکه از دو قسمت قابلیت باز و بسته شدن دارند.
پنجره دوجداره به شکل قوس:  این پنجره ها بصورت منحنی و هلالی شکل طراحی می شوند و قابلیت ترکیب با سایر پنجره ها را دارند.
پنجره دوجداره فولکس واگنی: قیمت قفل های آن بالا است.شبیه پنجره دوجداره ویستا بست کشویی است.

همه ی این انواع با توجه به اینکه چه نوع یراقی داشته باشند و هم چنین از چه نوع پروفیل و به چه مقدار در ان استفاده شود، شیشه های بکاررفته در ساخت آنها به چه صورتی باشند ، سایز پنجره چند باشد قیمت های مختلفی را در اختیار قرار می دهند.

حمل و نقل پنجره در قیمت پنجره دوجداره ویستا بست موثر است زیرا برخی از نمایندگان شرکت ویستا بست حمل و نقل پنجره را برعهده خود مشتری می گذارند.هرچند که شرکت ویستا بست بر روی نمایندگان خود نظارت دارد اما این شرکت تنها پروفیل ویستا بست این پنجره ها را تامین می کند و گاهی در قیمت پنجره دوجداره ویستا بست نهایی اختلاف هایی وجود دارد.

سارای وین بعنوان نماینده فروش پنجره ویستابست آماده ارائه مشاوره در خصوص این نوع پروفیل می باشد همچنین خواهشمندیم با ارسال نظرات،تجربیات خود در این خصوص ما در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید