قیمت درب دو جداره

قیمت درب دوجداره

 

اگر فقط درب های تک جداره در خانه خود دارید، حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد گرما را از دست خواهید داد زیرا از طریق لعاب و شکاف هایی که ممکن است درزگیر روی آن ساییده یا از بین رفته باشد از بین می رود. این می تواند خانه شما را در طول زمستان نسبتا سرد کند مگر اینکه تمام روز و شب بخاری خود را به طور کامل روشن کنید، اما گاهی اوقات حتی این کافی نیست. در این مقاله می خواهیم شما را با ویژگی و قیمت درب دوجداره آشنا کنیم.

درب دو جداره

قیمت درب دوجداره

نمی توان به صورت دقیق قیمت درب دوجداره را تعیین کرد زیرا به خاطر نوسانات اقتصادی، هر روز قیمت های محصولات تغییر می کنند. شما می توانید از طریق مراجعه به فروشگاه ها یا سایت های مربوطه از آخرین اطلاعات راجع به قیمت درب دوجداره مطّلع گردید.

بیشتر بخوانید : درب های دوجداره upvc

مزایای درب دوجداره

در اینجا ما قصد داریم به هفت مورد از مزایای درب های دوجداره بپردازیم که طیف وسیعی از مزایا را در بر می گیرد. این مزایا عبارتند از:

صورت حساب های شما را کاهش می دهد.

با کاهش نیاز به گاز برای گرم کردن خانه، مزایای درب های دوجداره بلافاصله آشکار می شود. اثر دومینو شیشه های دوجداره این است که گرمای موجود در خانه شما تقاضا برای گرمایش بیشتر را کاهش می دهد. به این معنی که مصرف انرژی شما کاهش می یابد و همچنین قبض گاز شما کاهش می یابد.

رد پای کربن خود را کاهش دهید

درب های دوجداره با صرفه جویی بیشتر در خانه و کاهش نیاز به گرمایش و تهویه مطبوع، می تواند برای محیط زیست بسیار دوستانه تر باشد. تعویض درب های تک جداره می تواند انتخاب بسیار سبزتری برای صاحبان خانه باشد. البته باید بدانید که قیمت درب دوجداره نسبت به درب های تک جداره گران تر است.

تعمیر و نگهداری کم

لعاب ثانویه به معنی کارهای اضافی تعمیر و نگهداری نیست. تمیز کردن سریع و منظم تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا پنجره های خود را به خوبی جدید نگه دارید. علاوه بر این در صورتی که درب های خود را با مدل های مشابه مورد استفاده در زمان ساخت خانه با قیمت مناسب درب دوجداره جایگزین کنید، معمولا نیازی به درخواست مجوز برنامه ریزی ندارید.

افزایش ارزش املاک

وقتی صحبت از بهسازی خانه می شود یکی از بزرگترین سوالاتی که بسیاری از ما می خواهیم به آن پاسخ دهیم این است که آیا پیشرفت ما ارزش دارایی ما را افزایش می دهد یا خیر. خبر خوب این است که افزودن یا جایگزینی درب های خود با درب های دوجداره جدید می تواند بر ارزش خانه شما بیفزاید و یک نقطه فروش عمده برای خریداران بالقوه باشد. این امر به ویژه در صورتی که در حال جایگزینی پنجره های تک شیشه ای هستید یا خانه خود را با پنجره های کف تا سقف مانند مدل های آلومینیومی ما مدرن کرده اید صادق است. اجازه ورود نور بیشتر به خانه شما، اموال شما را برای خریداران مطلوب تر می کند و ممکن است ارزش خانه شما را بیشتر کند.ارزش خانه شما اغلب بیش از هزینه پنجره های دوجداره، پس از نصب افزایش می یابد. خانه نه تنها ظاهر بهتری دارد، بلکه رتبه عملکرد انرژی آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. به این معنی که مالک جدید از کاهش قبض های انرژی خود آگاه خواهد بود. به بیان ساده تر، شیشه دوجداره املاک قدیمی را برای خریداران آینده مطلوب تر می کند. به عنوان نوعی عایق، پنجره ها نه تنها به حفظ گرمای مقدس در داخل کمک می کنند. همچنین در برخی از آفتاب های زمستانی درخشان خوش آمدید.

سر و صدای بیرون از خانه شما را کاهش می دهد

درب های دوجداره نه تنها با تنظیم درجه حرارت بیشتر از درب های یک جداره باعث راحتی بیشتر خانه شما می شوند. بلکه لایه ای از عایق صوتی را نیز به ملک شما اضافه می کنند و به شما در فرار از سر و صدای ناخواسته از ترافیک و سایر عوامل خارجی در بیرون کمک می کنند.

گرما را در خود نگه می دارد.

در تابستان خنک باقی می ماند. درب های دوجداره نه تنها خانه شما را در زمستان گرم نمی کند بلکه در آن روزهای تنبل و مه آلود تابستان نیز آن را خنک نگه می دارد. از شما در برابر گرما و سرما محافظت می کند که به طور مداوم راحتی را به خطر می اندازد.

تراکم را کاهش می دهد

تراکم از یک امر پیش پا افتاده دور است. در صورت عدم کنترل، می تواند منجر به انواع و اقسام مبارزات بعدی از جمله کپک و کپک شود که در نهایت سلامت را به خطر می اندازد. اگر مدت طولانی بدون رسیدگی باقی بماند، رطوبت مداوم منجر به پوسیدگی درب های چوبی می شود که نه تنها ناخوشایند نیستند. بلکه یک مساله امنیتی نیز هستند و دسترسی آسان به مزاحمان ناخواسته را افزایش می دهند. حذف این رطوبت از بروز این مشکلات به ویژه در خانه های قدیمی جلوگیری می کند.

عایق صوتی اضافی را ارائه می دهد

ویژگی های عایق صوتی چشمگیر درب های دوجداره نیز موهبتی باشکوه برای تغییر کارگران است و نفوذ سر و صدا را از بیرون به حداقل می رساند در طول روز.

امنیت را بهبود می بخشد.

برای سارقین، دیدن درب دوجداره بازدارندگی بیشتری نسبت به درب تک جداره دارد. زیرا مانع بسیار بیشتری برای عبور است. به بیان ساده، شکستن آن بسیار دشوارتر است و در صورت شکستن صدای بلندتری ایجاد می کند. اما وقتی درب دوجداره باشد امنیت کلی را به ارتفاعات بیشتری می رساند. درب های دوجداره می توانند دهه ها دوام بیاورند، اما متأسفانه همیشه نمی توانید آنها را در برابر هجوم عناصر محافظت کنید. ممکن است به خاطر قیمت درب دوجداره کمتر کسی آن را انتخاب و خریداری کند اما شما قطعا با دانستن مزایای درب های دوجداره، اقدام به خرید درب پنجره می کنید و قیمت درب دوجداره هر چند گران باشد اما به مزایای آن می ارزد.

معایب درب های دوجداره

با تمام مزایای خوبی که درب های دوجداره دارد اما معایبی هم دارد که در زیر بیان می کنیم.

شیشه دوجداره خراب نشدنی نیست.

درست است که قیمت درب دوجداره گران است و دوام بالایی دارد اما متأسفانه همیشه نمی توانید آنها را در برابر هجوم عناصر محافظت کنید و زمانی می رسد که باید تعویض گردد.

در برخی موارد، مهر و موم که از هوای محبوس شده بین شیشه ها محافظت می کند جدا می شود.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید