فواید پنجره دو جداره

فواید پنجره دو جداره

فواید پنجره دو جداره را با هم بررسی می کنیم. تعویض پنجره ممکن است اولین انتخاب برای بهبود خانه شما نباشد ، اما میتواند بهترین گزینه برای صرفه جویی در انرژی باشد.

به روزرسانی به پنجره های دوجداره می تواند بسیار مفید باشد. یک پنجره دو جداره که به عنوان یک پنجره عایق بندی شده یا دو جداره نیز شناخته می شود دارای دو صفحه شیشه ای با یک جیب هوا در بین آن است.

این نوع پنجره ها می توانند در صرفه جویی در هزینه، کاهش مصرف انرژی و محافظت از مبلمان خانگی کمک کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید پنجره های دو جداره ، خواندن را ادامه دهید.

بهترین فواید پنجره دو جداره جلو گیری از اتلاف انرژی هست به محیط زیست کمک کنید

مصرف انرژی منزل بخش عمده ای از ردپای کربن فرد را تا ۲۷ درصد تشکیل می دهد. صاحبان خانه می توانند با نصب پنجره هایی با لعاب کارآمد از انرژی، میزان انتشار دی اکسید کربن خود را کاهش داده و به محیط زیست کمک کنند.

جیب هوا در پنجره های دو جداره مانع از جاری شدن گرما می شود ، به این معنی که انرژی کمتری برای گرم یا خنک کردن خانه لازم است. برخی از این پنجره ها حتی دارای گازهای ویژه مانند آرگون یا کریپتون هستند که بین صفحات پمپ شده اند.

گازها از چگالی بیشتری نسبت به هوا برخوردار هستند و این باعث می شود آن ها از نظر حرارتی کارآمدتر باشند. چه پر از هوا و چه گاز ، این پنجره ها می توانند سالانه ۶۰۷۲ پوند دی اکسید کربن را در یک خانه معمولی از بین ببرند. این معادل ۳۱۰ گالن بنزین است.

پس انداز کنید

پنجره های دو جداره بیش از پنجره های تخته ای هزینه دارند، اما آن ها باعث صرفه جویی انرژی می شوند که می تواند به سود اقتصادی منجر شود.

تعویض پنجره ها نیز هنگام فروش خانه سرمایه گذاری مفیدی است. صاحبان خانه می توانند حدود ۷۸ درصد از هزینه های جایگزینی پنجره را جبران کنند ، که نسبت به برخی از پروژه های دیگر بهسازی خانه مانند تبدیل اتاق خواب اتاق زیر شیروانی و حتی برخی از افزودنی های کفپوش، نرخ بازپرداخت بالاتری داشته باشد.

گرم یا خنک بمانید

پنجره دو جداره خانه را در تابستان سرد و در زمستان گرم می کند. برخی از پنجره های دارای انرژی نیز دارای قلع هایی هستند که گرمای ناخواسته از خورشید را جذب می کنند و یا پوشش های خاصی از نور را منعکس می کنند، که در ماه های گرم مفید است.

در زمستان، پوشش های کم انتشار در داخل پنجره ها، گرما را به داخل اتاق بازتاب می دهند و باعث گرم نگه داشتن منطقه می شوند.

نویز ناخواسته را مسدود کنید

پنجره دو جداره به دلیل ضخامت شیشه و میزان فضای بین صفحه ها می توانند به مسدود کردن صدای ناخواسته کمک کنند. هنگام خرید پنجره های جدید، حتماً درجه انتقال صدا از پنجره (STC) را بررسی کنید. هرچه این تعداد بیشتر باشد، صاحبان خانه سر و صدای کمتری خواهند شنید.

از ارزش ها محافظت کنید

پنجره دو جداره نیز می توانند از اشیای قیمتی در برابر آسیب آفتاب محافظت کنند. هنگامی که پنجره ها دارای پوشش های بازتابنده یا یک رنگ خاص جذب گرما هستند، می توانند میزان نور خورشید را به داخل خانه کاهش دهند، که از کیفیت پنجره ، کف چوب ، نقاشی و عکس محافظت می کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین پنجره دوجداره

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید