عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره

در این مقاله به بررسی عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره می پردازیم .امروزه استفاده از پنجره های دوجداره بسیار متداول شده است چون دارای دوام بالا و کیفیت بالا است و از نظر ظاهری بسیار شیک و جذاب است و امروزه طرفداران بسیاری پنجره دوجداره دارد.

تاثیر نوع پروفیل پنجره دوجداره

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره نوع پروفیل به کار رفته می باشد . در پنجره دوجداره یک سری حفره های برای گردش هوا در پروفیل ها وجود دارد که هر چه این حفره ها بیشتر باشد خاصیت عایق بندی آن بیشتر است و از مهم ترین موارد در انتخاب یک پنجره دوجداره ضخامت دیواره آن می باشد که استاندارد آن حدود ۳ میلیمتر است.

یراق آلات پنجره دوجداره

 

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره یراق آلات و اتصالات فلزی به کار رفته در این پنجره ها می باشد . برند یراق آلات تاثیر زیادی در قیمت این پنجره دوجداره و پنجره دوجداره آلومینیومی  دارد . این یراق آلات معمولا از کشور ترکیه و آلمان می باشد و جزو بهترین برندها در بازار ایران می باشد.

نوع گالوانیزه

یکی از موارد مهم در تولید پنجره وین تک محار گالوانیزه می باشد که باعث جلوگیری از انحراف و انحنای پروفیل می شود و یک نگهدارنده برای یراق آلات نصب شده روی پروفیل می باشد . ضخامت گالوانیزه و جنس آن در محار پروفیل بسیار اهمیت دارد که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.

شیشه دوجداره| عوامل تاثیرگذار در قیمت

شیشه دوجداره یا سه جداره از مهمترین ویژگی که دارد عایق بودن آنها می باشد که هوا و گاز عایق مناسبی برای این شیشه ها هستند و معمولا برای ساخت شیشه دوجداره دو لایه شیشه و یک فریم آلومینیوم به نام اسپیسر و یک چسب دوجزیی با هم متصل می شوند که در تولید این شیشه ها این موارد اهمیت دارد : ضخامت شیشه ، خلا یا فضای خالی ، تزریق گاز آرگون ، رطوبت گیر ، اسپیسر ، چسب مشگی دور شیشه دو جداره و به طور کلی همه این موارد در قیمت شیشه تاثیر دارد.

شیشه دوجداره| عوامل تاثیرگذار در قیمت

نوار درزبندی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره نوار درزبندی است که در قیمت بسیار تاثیر دارد . از مهمترین قسمت های ساخت پنجره دوجداره یا پنجره دوجداره آلومینیومی مونتاژ این پنجره ها با نوارهای درزبندی است که جنس لاستیک این نوارهاEPDM  می باشد.

هزینه نصب

نصاب و کارشناس نصب درب و پنجره دوجداره یا پنجره دوجداره آلومینیومی قیمت و هزینه نصب را از کل قیمت پروژه تعیین می کند و نحوه نصب و آب بندی در رگلاژ پنجره ها بستگی دارد و باعث افزایش طول عمر پنجره دوجداره می شود که برای تعیین هزینه نصب شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید و کارشناسان شرکت سارای وین آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره وین تک

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره وین تک کیفیت و ساخت این پنجره ها می باشد . کیفیت شیشه ها بسیار بالا و نوع جنس پروفیل و یراق آلات از جنس بسیار مرغوب است و نوع لاستیک آب بندی آن کاملا یک عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد و کیفیت ابعاد برداری و نصب در این پنجره بسیار مهم است و نصب باید از هر طرف ۴ میل بادخور داشته باشد که در فصول سرد و گرم سال انقباض و انبساط روی آن تاثیر ندارد و برند یراق آلات آن بسیار با کیفیت است و جنس پروفیل آن بسیار مناسب و عالی می باشد .

خرید پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک جزو بهترین نوع پنجره می باشد که امروزه طرفداران بسیاری دارد چون قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت سارای وین که  از نمایندگی وین تک است  مراجعه و نحوه خرید پنجره دوجداره و پنجره دوجداره آلومینیومی را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره را بررسی کردیم و این محصولات جزو بهترین برند پنجره وین تک می باشد که به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین که از نمایندگی وین تک است ارتباط و از نحوه سفارش پنجره دوجداره آلومینیومی هم اطلاع حاصل کنید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید