شیشه طرح دار

شیشه طرح دار

شیشه طرح دار یک ماده شیشه ای محبوب است که قرن ها مورد استفاده قرار می گرفته است. معروف به دکوراسیون برجسته، حریم خصوصی و پایداری آن، می تواند یک لمس شیک و کاربردی را به هر اتاق یا سطحی اضافه کند.

شیشه طرح دار چگونه ساخته شده است؟

شیشه های طراحی شده به جزئیات و زمان توجه زیادی دارند. برای ساختن شیشه طرح دار ، شن و ماسه سیلیس ، سودا و آهک ابتدا در یک مخزن با هم ذوب شده و سپس داخل دستگاه تغذیه می شوند. سپس به غلتکها منتقل می شود. فاصله بین غلتک ها است که ضخامت شیشه را تعیین می کند.

با عبور از غلتک ها، اولین غلتک نقش برجسته می شود و الگوی را روی شیشه ایجاد می کند، در حالی که غلتک دیگر برای صاف نگه داشتن شیشه می چرخد. پس از خنک شدن شیشه، آن را برش داده و سفارشی می کنید تا با هر سبک و اندازه مشتری درخواست کند.

عملکرد

الگویی که به شیشه آغشته می شود برای تأمین حریم خصوصی مورد نظر بسیاری از صاحبان خانه بسیار مناسب است. به همین دلیل، تقریباً در هر مکانی که نیاز به حفظ حریم خصوصی داشته باشد قابل نصب است.

علاوه بر حفظ حریم خصوصی ، هیچ تلفاتی از نور مصنوعی یا طبیعی به وجود نمی آید، زیرا نور هنوز هم می تواند به راحتی از روی شیشه عبور کند و در صورت رنگ آمیزی، در تمام فضا نمایش زیبایی و رنگارنگی ایجاد می کند. الگوها، اندازه، شکل و عمق آن چیزی است که میزان و سیر بازتاب نور را تعیین می کند.

کاربرد

شیشه طرح دار برای پنجره های خانه شما بسیار عالی است اما می تواند در سایر سطوح نیز کاربرد داشته باشد.

بیشترین استفاده از آن در درهای حمام، تابلوهای کف، پارتیشن های داخلی، مبلمان پاسیو، قفسه ها، روکش پشتی آشپزخانه، آباژورها، میزها، دیوارهای حریم خصوصی و درها است.

در حالی که برخی فقط برای حفظ حریم خصوصی استفاده می شوند ، برخی دیگر برای اهداف تزئینی استفاده می شوند.

شیشه طرح دار به طور فزاینده ای در بین صاحبان خانه محبوب شده و یک عنصر مورد علاقه برای طراحان داخلی است.

با تنوع طرح ها و رنگ های موجود که می تواند به دلخواه شما تنظیم شود، می توانید نه تنها در خانه ها، بلکه در هتل ها، رستوران ها و دفاتر نیز از آن استفاده کنید.

این لمس کامل رنگ و ظرافت را به هر فضایی می افزاید.

الگوهای طراحی شده حرفه ای می تواند برای طیف گسترده ای از گزینه های شیشه ای برای ظاهری کاملاً واضح و چشم نواز استفاده شود.

با استفاده از این نوع شیشه، مشتریان می توانند ظاهر هر محوطه ای از دوش ، اتاق ، پنجره یا دیوار را سفارشی کنند و آن را به یک محور واقعی تبدیل کنند.

شیشه طرح دار همچنین به حداقل می رسند ظاهر لکه دار ، علائم آب و سایر باقیمانده هایی که می توانند از سبک تمیز و زیبایی جدا شوند.

بیشتر بخوانید:

بهترین پنجره دوجداره

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید