رنگ آمیزی پنجره دوجداره

رنگ آمیزی پنجره دوجداره

 

وقتی در پی رنگ آمیزی پنجره های دوجداره هستید به احتمال زیاد شما به دنبال تغییری اساسی و به جا هستید یا ظاهر پنجره های فعلی دوجداره خود را دوست ندارید.

اگر این سؤال برای شما مطرح است که آیا می توان آنها را نقاشی کرد یا خیر؟

ما به شما پاسخ می دهیم بله می شود.

اگر می خواهید جذابیت مهمی را با رنگ و لعاب تازه تقویت کنید ، پنجره های دوجداره را می توان رنگ آمیزی کرد به شرط آنکه حداقل ۱۲ ماه از نصب پنجره گذشته باشد.

چگونه پنجره دوجداره را رنگ آمیزی کنیم؟

نقاشی پنجره های دوجداره upvc قابل انجام است ، اما باید و آیا باید خودتان این کار را انجام دهید؟ قبل از رنگ آمیزی پنجره خود ، با سازنده پنجره دوجداره خود بررسی کنید. نقاشی پنجره می تواند ضمانت و گارانتی شما را باطل کند. اما اگر اینگونه نباشد ، سازنده می تواند این دیدگاه را ارائه دهد که کدام رنگ با رنگ فعلی شما به بهترین وجه کار می کند و استفاده از کدام رنگ با وینیل بی خطر است. رنگ های تاریک گرمای بیشتری را حفظ می کنند ، که در نهایت می تواند باعث پیچ و تاب یا آسیب دیدگی درها یا پنجره های شما شود.

قبل از اینکه اقدام به رنگ آمیزی پنجره می کنید در نظر داشته باشید که اگر پنجره های شما قدیمی هستند انها را حتما تعویض کنید و پنجره جدیدی جایگزین ان کنید. اگر پنجره های شما کدر یا محو هستند، آنها را تمییز کنید و ببینید که با تمیز کردن چقدر نو و تازه می شوند.

اگر این موارد را انجام دادید و مشکلتان هنوز پا برجاست پس راهنمای گام به گام ما را دنبال کنید تا یاد بگیرید که چگونه پنجره های دوجداره خود را رنگ کنید تا بهترین نتیجه را برای خانه خود بدست آورید.

 

مراحل رنگ کردن پنجره دوجداره

  1. یک سال صبر کنید:

این بسیار مهم است. پنجره های جدید دوجداره وین تک، هافمن و ویستابست باید یکسال برابر دوازده ماه از نصب اولیه و تازه پنجره گذشته باشد.یعنی بعد از حداقل گذشت یکساله ازنصب پنجره آنموقع می توان تصمیم به رنگ آمیزی گرفت.

 

 

  1. تمیز و آماده کنید:

نقاشی روی یک سطح کثیف منجر به کیفیت نامطلوبی خواهد شد ، بنابراین همیشه مهم است که قبل از شروع کار ،پنجره خود را از آهک ، گرد و غبار ، خزه ، یا جلبک پاک و تمیر کنید .

بوسیله ی صابون و آب گرم می توانید آلودگی و کثیفی را از سطح پنجره دور کنید و پس از پایان شستن حتما سطح را خشک کنید.

 

  1. سمباده زدن:

پوشاندن سطح با یک ورق ساینده کاغذ لایه ای از سطح براق پنجره دوجداره و به این ترتیب رنگ را به طور موثرتر می چسباند. فقط یک سنباده کافی خواهد بود ، اما نه به شدت سخت که سطح پنجره دوجداره upvc را خراشیده کنید. همیشه در جهت قاب سنباده را روی سطح مالش دهید.

 

  1. نقاب زدن:

در صورت لزوم از نوار پوشاننده استفاده کنید تا رنگ و مواد شیمیایی در قسمت های ناخواسته پنجره قرار نگیرند.

 

  1. بتونه کاری:

با استفاده از یک لایه نازک بتونه روی سطح ، رنگ روی سطح بتونه قرار می گیرد و در نتیجه کیفیت بهتری به وجود می آید.

 

محصولات خود را به صورت خردمندانه انتخاب کنید:

بسیاری از رنگ ها نمی توانند به خوبی روی سطوح پلاستیکی چسبیده شوند ، بنابراین باید محصولی را انتخاب کنید که از نظر شیمیایی بتواند به این هدف برسد. رنگ انتخابی شما نیز نیاز به درجه ای از انعطاف پذیری دارد ، زیرا پلاستیک تمایل به تغییر و انقباض در تغییر دما دارد. باید بتواند در مقابل اثرات اشعه ماوراء بنفش مقاومت کند و در برابر سفید کننده خورشیدی مقاومت کند. از این رو ، رنگهای مبتنی بر آکریلیک به احتمال زیاد بهترین گزینه برای چسبندگی و تحمل انبساط حرارتی هستند.

 

 

تمام پنجره های دوجداره سارای وین با ضمانت ۱۰ ساله تحت حمایت بیمه انجام می شود و تیم ما متعهد به مشاوره صادقانه و نتایج پیشنهادی برای پاسخگویی به نیازهای شما هستند ، از جمله طیف وسیعی از پنجره ها و درب های upvc. برای مشاوره و گفتگو دوستانه با تیم ما ، امروز با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

قیمت آنلاین پنجره دوجداره

نکات خرید درب و پنجره دوجداره

 

 

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید