راهنمای خرید پنجره upvc

راهنمای خرید پنجره upvc

در این مطلب سعی کردیم راهنمای خرید پنجره upvc را بررسی کنیم

اگر به طور جدی قصد خرید پنجره upvc را دارید ، بنابراین با داشتن اطلاعات کافی و دانشی که خودتان کسب کرده اید به شما کمک می کند تا از برخی از فریب کاری ها جلوگیری کنید.

اگر می دانید چه چیزی را می خواهید و در جستجوی چه چیزی هستید، تفاوت های بین پنجره upvc خوب یا نه چندان خوب کاملا برای تان قابل مشاهده است. بنابراین این راهنمای فوق العاده سریع ما که برای شما و همچنین برای آگاه ساختن شما در اینجا آماده کرده ایم نقشه ای کمک کننده برای شما در زمان خرید خواهد بود. پس ما را در این راهنمای خرید پنجره دوجداره تا انتها همراهی کنید.

هرگز مشتری به تنهایی قادر نخواهد بود بین یک تولید کننده پنجره upvc خوب و بد تمایز قائل شود ، مگر اینکه تا زمانی که آنها بداند چه ویژگی هایی را باید در محصولات خود جستجو کند.

 

رتبه بندی انرژی پنجره

اولین مورد و نکته ای که می بایست برای خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی دقت داشته باشید داشتن برچسب انرژی می باشد.

برچسب انرژی در پنجره دوجداره upvc همان رتبه بندی انرژی می باشد که با نام اختصاری WER قابل رویت می باشد. WER اولین نشانگری می باشد که تاثیر حرارتی کلی در پنجره های یوپی وی سی می باشد و این برچسب بصورت رنگارنگ می باشد.

در حال حاضر رتبه های انرژی  upvc به وسیله ی حروف انگلیسی از A تا G  عملکرد انرژی را نشان می دهند. رتبه بندی A ++ بیشترین کارآیی را دارد ، رتبه G پایین ترین کارایی و عملکرد در بحث انرژی را دارا می باشد.

 

از سال ۲۰۱۰ میلادی، در انگلستان، کمترین امتیاز پذیرفته شده برای رعایت مقررات ساختمانی در پنجره های upvc رتبه ی انرژی “C” بوده است (مگر اینکه شرایط استثنائی وجود داشته باشد).

این احتمال وجود دارد که محصولات دارای رتبه A ++ هزینه بیشتری را نسبت به سایر رتبه های انرژی را به خود اختصاص دهند، پس بنابراین می توان در نظر داشت که (در اکثر شرایط) پنجره upvc دارای درجه “B” نیز می تواند کاملاً مناسب عملکرد انرژی در پنجره ها باشد.

بسیاری از انواع مدل پنجره های دوجداره ما در سارای وین از ۱۰۰٪ اجزای upvc  بازیافت شده ساخته شده است ، بنابراین آنها فقط کیفیت بالایی ندارند بلکه پایدار هستند. و برای ایجاد آرامش بیشتر ، همه پنجره های upvc  سارای وین دارای یک قاب امنیتی بالا با یک سیستم قفل چند نقطه ای هستند.

چه تضمینی وجود دارد و چه چیزی را پوشش می دهد؟

در زمان انتخاب و خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی می بایست به دنبال پاسخ سوال بالا از فروشنده و عرضه کننده پنجره upvc  باشید.

هرچه پنجره مورد نظر شما از ضمانت طولانی تر برخوردار باشد ،قطعا باعث ایجاد اطمینان بیشتری به تولید کننده نسبت به محصول خود خواهد داشت. حداقل به دنبال ضمانت و پوشش خدماتی از ۱۰ سال به بالا باشید، این ضمانت همچنین می بایست تغییر رنگ upvc و همچنین محصولات و قطعات و یراق آلات معیوب را پوشش دهد.

محصول باید سیاست ضمانت نامه ای داشته باشد. این نشان می دهد که این محصول اصیل است و مطابق با استانداردهای کیفیت است.

کار نصب نیز باید ضمانت داشته باشد. حتی بهترین پنجره ها نیز با کار بد نصب نمی شوند. مشخص کنید که چه کسی مسئولیت نصب را عهده دار می شود مشتری یا خریدار؟

 

توجه به نوع گاز بین شیشه های پنجره ای دو و سه جداره

آرگون و همچنین سایر گازهای بی اثر و حتی هوا می توانند برای پر کردن فضاهای بین صفحات شیشه ای برای عایق استفاده شوند. با این حال ، طبیعت کم رسانای گاز آرگون ، باعث کاهش انتقال حرارت همرفتی و رسانا ، در مقایسه با متوسط شیشه های عایق خلاء می شود. استفاده از آرگون در واحدهای شیشه ای عایق پر از آرگون با عملکرد بهتر و مزایای عایق بندی بالا همراه است. این یک گزینه عالی است که می تواند به راحتی اکثر کدهای انرژی و الزامات عایق بندی خاص را برآورده کند.

 

قاب های پنجره upvc (پروفیل)

در مورد پروفیل های پنجره upvc چند نکته وجود دارد که باید در زمان خرید مد نظر داشته باشید.

قبل از اقدام ، از کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کرده و یک نماینده معتبر را انتخاب کنید. همچنین باید آب و هوای منطقه شما را نیز در نظر داشته باشید. طرح های اقتصادی با دوام ، پر جنب و جوش و درجه یک بهترین راه حل هستند.

  • کیفیت خوب upvc با یک استاندارد بین المللی مطابقت دارد و به شدت مورد بازرسی قرار می گیرد و آزمایش های مختلفی را انجام می دهد تا از کیفیت قابل قبولی در سراسر جهان برخوردار شود.
  • مشخصات تولید شده نباید حاوی سرب باشد (که سمی است) زیرا توسط اتحادیه اروپا ممنوع است ، در حالی که پروفایل های تولید شده در هندوستان مطابق با هنجارهای اتحادیه اروپا نیستند.
  • اغلب پروفیل ها با ماده خطرناکی مانند سرب آلوده می شوند. اکثر پروفایل های upvc استاندارد را رعایت نمی کنند.

 

قطعات پنجره دوجداره

منظور ما این است که همه “یراق آلات ” مانند دستگیره ها و قفل ها و غیره “قطعات متحرک” خود دارای یک شرط جداگانه تحت ضمانت هستند که پوشش آن فقط به حدود ۲ سال محدود می شود ، بنابراین این موضوع را بررسی کنید.

دستگیره ها – باید کاملاً ایمن باشند. در صورت قفل بودن آنها نیز بهتر است (ضمانت پوشش نقص یا خرابی را بررسی کنید).

لولا – آنها باید محکم و ایمن باشند و دارای پیچ های استیل ضد زنگ باشند. پیچ های روی از بین رفته یا زنگ می زنند. اگر لولا شما منحرف ، تغییر شکل نباشد ، این می تواند باعث نشت یا مشکلات تراکم شود. آزمایش سریع برای پیدا کردن پیچ های روی ، استفاده از آهنربا است ، اگر به پیچ ها نچسبد ، آنها از جنس استیل هستند.

قفل کننده ها – این بلوک های کوچکی هستند که زاویه دار هستند و در چند نقطه در اطراف قاب داخلی قرار می گیرند (جایی که فضای بسته پنجره هنگام بسته شدن با قاب). هدف آنها کمک به تراز بسته شدن پنجره و نگه داشتن آن محکم بسته است. اطمینان حاصل کنید که اتصالات قفل کاملاً ایمن هستند.

قفل های چند نقطه ای –  مؤثرترین و امن ترین هستند.

 

جداره های پنجره

بار دیگر مواردی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سطح پوشش تحت ضمانت را بررسی کنید.

فاصله ها از چه چیزی ساخته شده اند؟ نوارهای داخلی در امتداد لبه پنجره دو جداره مهر و موم شده است. فاصله دهنده های “Warm Edge” ساخته شده از کامپوزیت ، لاستیک یا پلاستیک از نظر حرارتی کارآمد تر هستند. به دنبال فاصله های Warm Edge باشید.

 

“خریدار مراقب باشید”

این عباراتی است که بسیاری از تولید کنندگان درب و پنجره های upvc می گویند. محتاط ترین رویکرد در خرید پنجره upvc. با این حال ، با “آگاهی” شما اغلب می توانید مذاکره کنید با معامله ای بسیار خوب از سوی بسیاری از نصب کننده های معتبر انجام شود.

پنجره های دو جداره در یک بازار بسیار رقابتی با صدها نفر قرار گرفته اند. بنابراین غیر معمول نیست که تفاوت قابل توجهی در قیمت پنجره های upvc در بازارها مشاهده کنید. برخی از قیمت های پایین تر را می توان با به خطر انداختن یک یا چند ویژگی که در بالا بیان کردیم به دست آورد.

 

انتخاب پنجره شما

پنجره های دو جداره یا سه جداره به بهبود امنیت ، راندمان انرژی و افزودن سبک به خانه شما کمک می کند. در سارای وین ، تک تک پنجره ها برای اندازه گیری و سلیقه شخصی شما ساخته شده است تا اندازه گیری شود.

سارای وین از طیف وسیعی از مواد باکیفیت از جمله upvc برای تولید فریم های خود استفاده می کنیم. ما برای هر سبکی از جانب شما نیز پذیرا هستیم و انواع رنگها مختلف را ارائه می دهیم.

سفارش پنجره های دو جداره یا سه جداره

در سارای وین این سفارشی ساده می باشد چون شما با نماینده ی رسمی وین تک ، هافمن و ویستابست در سارای وین ارتباط مستقم دارید و راهنمای خرید پنجره دوجداره upvc بهترین راهنمای خرید  برای شما خواهد بود. برای اطمینان از اینکه تک تک پنجره ها برای خانه شما مناسب است ، ما بررسی مفصلی از املاک شما انجام خواهیم داد و مدتی را با شما می گذرانیم تا به شما در تصمیم گیری مناسب در طراحی کمک کنیم. ما با هر مشتری شش مرحله ساده را دنبال می کنیم تا نیازی جا نماند. ما در هر مرحله از راه با شما خواهیم بود – از نقل قول اولیه ، نصب و حتی از آن پس به جهت مراقبت های بعدی و ارائه خدمات و ضمانت های پوششی پس ازخرید و نصب .

 

اگر در مورد دامنه انتخاب پنجره یا هر نوع محصول دیگر در سارای وین سؤالی داشتید ، لطفا با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.خواهشمندیم با نقطه نظرات و تجربیات خود در خصوص راهنمای خرید پنجره upvc ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.

 

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید