درب های Bifold

درب های Bifold

درب های Bifold یا درب های کشویی تاشو درهایی هستند که به صورت کشویی باز می شوند ، از یک سری پنل هایی ساخته شده اند که مانند یک کنسرتین در مقابل دیوار می چسبانند.

درهای Bifold چگونه کار می کنند؟

درب های Bifold داخلی و خارجی هر دو از یک سیستم ردیابی ساده استفاده می کنند که در امتداد تابلوها اجرا می شود، که در قاب متصل هستند.

درها با تاشو روی خود کار می کنند و سپس به کمک یک سری چرخ ها یا سیستم ردیابی پایین تر در امتداد سیستم ردیابی می چرخند که هر دو منجر به یک حرکت صاف و یک عمل آرام می شوند.

درب های Bifold (بخصوص درهای داخلی) به طور کلی به صورت جفت قرار می گیرند، دو درب در یک طرف یا چهار قسمت آن در مرکز قرار دارند که دو درب در هر طرف به پشت باز می شوند.

این درب ها معمولاً با تمام ردیابی و اتصالات از قبل نصب شده، می توانند به سمت داخل یا خارج باز شوند. این نوع انعطاف پذیری است که باعث محبوبیت آن ها در سال های اخیر در بین صاحبان خانه ها شده است.

آیا درب های Bifold امن هستند؟

این نگرانی ویژه برای درب های بیفولد خارجی به ویژه در بین افرادی که صددرصد نسبت به آن ها اطمینان ندارند وجود دارد. در حقیقت، آن ها می توانند بسیار مطمئن باشند.

شما می خواهید مطمئن شوید که درب های بیفولد بیرونی شما دارای سیستم قفل کننده مناسبی است که به جای فقط یک، در چندین نقطه فعال می شود. همچنین می توانید برای تقویت شیشه پانل های درب و قاب هایی که از درها پشتیبانی می کنند، اقدامات لازم را انجام دهید.

اگر امنیت مهمترین نگرانی برای شما باشد، شیشه تقویت شده قطعاً یک گزینه معقول است. سرانجام، همیشه می توانید زنگ خطر را نصب کنید. این امر آشکارا پرهزینه خواهد بود.

نوع شیشه ای که انتخاب می کنید تأثیر جدی بر راندمان حرارتی درهای شما خواهد داشت. شما می توانید از شیشه های با انرژی استفاده کنید یا از حداکثر بهره وری از روکش مخصوص استفاده کنید.

به علاوه، پنجره های بزرگتر تمام روز نور خورشید را به داخل هدایت می کنند ، و اگر در این صورت تصمیم می گیرید که درهای خود را با پرده آراسته کنید، آن گرما باید به دام بیفتد.

هر فریم درب کشویی مختلف دارای خواص مختلفی نیز خواهد بود. الوار اغلب برای به حداکثر رساندن عایق حرارتی مهندسی می شود و آلومینیوم دارای یک شکست گرمایی است که به انتقال حرارت به حداقل ممکن کمک می کند.

آیا نصب درب های Bifold  آسان است؟

پس از انتخاب اندازه مناسب درب، درب های bifold نسبتاً آسان برای متخصصان قابل نصب هستند، نصب درب های داخلی کنسرتین بسیار ساده تر از درب های خارجی خواهد بود زیرا از نظر سخت افزاری نگرانی در مورد این سبک های درب کمتر وجود دارد.

مزایای درهای کشویی تاشو:

درهای کشویی آلومینیومی از تمایل به ترکیب مطلوبیت و دوام آلومینیوم با عایق بی نظیر ایجاد شده اند. هسته حرارتی منحصر به فرد با عرض کامل، مهم است که چرا درهای کشویی تاشو ۲۵٪ از نظر حرارتی کارآمدتر از سیستم های آلومینیومی سنتی هستند.

مزایای درهای کشویی به شرح زیر است:

  • قفل چند نقطه
  • مهره داخلی
  • بسیار امن و سازگاری با طراحی (SBD) ایمن
  • در رنگ های مختلف قابل سفارش هستند.
  • در اندازه های مختلف از درب های منفرد و دوجداره تا سیستم های ۷ درب تولید می شود.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید