درب های کشویی آلومینیومی

راههای مختلفی است که درب های کشویی آلومینیومی خانه ما را تغییر داده است. معماری مدرن به تدریج اهمیت آلومینیوم را درک کرده است، هم از نظر زیبایی و هم از نظر کاربرد.

وقتی صحبت از گزینه های درب می شود ، درهای کشویی بسیار الهام بخش هستند. اما، اگر درب کشویی را در قاب های آلومینیومی در خانه خود نصب کنید، چه می کنید؟ خوب ، شما از هر دو دنیا بهترین استفاده را می کنید!

مزایای درب های کشویی آلومینیومی

محافظ فضا

از آنجا که درب های کشویی آلومینیومی به راحتی در طول یک مسیر موازی می چرخند، که در آن یک صفحه شیشه ای بر روی دیگری قرار می گیرد، ترکیب آنها در فضای شما فقط به معنای بزرگنمایی فضا است. درب های کشویی آلومینیومی برخلاف درهای سنتی که دارای لولا در قسمت جانبی هستند و باز هستند، به شما امکان می دهد تا از فضای خود استفاده بهتری داشته باشید.

در خانه های با فضاهای محدود، درب های کشویی آلومینیومی علاوه بر این موارد عالی هستند زیرا فضای داخلی شما بسیار بزرگتر، با تنفس تر و حتی روشن تر به نظر می رسند. درهای کشویی آلومینیومی همچنین یک گذرگاه داخلی و در فضای باز یکپارچه را فراهم می کند و آنها را برای اتاقهایی که به باغ ها، پیاده روها و بالکن ها باز هستند ، ایده آل می کند.

انرژی کارآمد

طراحان داخلی و معماران به طور یکسان ترجیح می دهند از درب های کشویی آلومینیومی با شیشه کم مصرف یا شیشه کم استفاده کنند تا خانه ها از نظر انرژی بیشتری کار کنند. شیشه های کم E در به دام انداختن گرما مهارت دارند. هنگامی که درهای کشویی آلومینیومی را با شیشه کم E نصب می کنید ، فضای داخلی خانه در طول زمستان های یخ زده گرم و دنج است. در طول تابستان، شیشه کم E نصب شده در درهای کشویی آلومینیومی با بازتاب گرمای خورشید خانه شما را خنک نگه می دارد.

این امر نیاز به روشنایی مصنوعی، گرمایشی یا خنک کننده را کاهش می دهد و از این طریق صورتحساب را کاهش می دهد. علاوه بر این، شیشه کم E نیز اشعه ماوراء بنفش را مسدود کرده و از آسیب دیدن پارچه، فرش و سایر مبلمان جلوگیری می کند.

نور طبیعی فراوان

یکی از بهترین مزایای انتخاب درب های کشویی آلومینیومی این است که تخته های شیشه ای بزرگی که از بالا به پایین هر تابلوی درها کار می کنند ، اجازه می دهند تا به مقدار کافی از نور طبیعی داخل خانه شما استفاده شود. نور طبیعی بدون توجه به فصل، فضای گرمتر، روشن تر و جذاب تری را در خانه شما ایجاد می کند. این فوراً فضای شما را بهبود می بخشد. همچنین جریان نور طبیعی، فضای داخلی روشنایی به شما می بخشد که منجر به نیاز کمتری به نور مصنوعی در طول روز می شود.

دوام

آلومینیوم موادی است که به دلیل قوی بودن و بسیار بادوام بودن شناخته شده است. درب و پنجره دوجداره آلومینیومی می توانند در برابر پارگی روزانه مقاومت کنند. آنها مقاوم در برابر خوردگی هستند و تحت تأثیر خوردگی، موریانه ها، خاک و غیره قرار نمی گیرند. این به نوبه خود به این معنی است که دیگر لازم نیست نگران باشید که درب های کشویی آلومینیومی به راحتی پیچیده یا تغییر شکل یافته و بر عملکرد درب تأثیر بگذارند.

تعمیر و نگهداری کم

از آنجا که درهای کشویی آلومینیومی توسط اکثر عناصر خارجی بی تأثیر باقی می مانند، نگهداری آنها به راحتی انجام می شود. برای نگهداری از درهای کشویی آلومینیومی، تمام آنچه شما نیاز دارید پارچه ای تمیز و خشک است که در بعضی از مواد تمیز کننده پنجره یا محلول آب صابون هم کارآمد است .

جذابیت زیبایی شناسی

درب های کشویی آلومینیومی در طرح های متنوعی در بازار موجود است و هر کدام از آنها سبک منحصر به فرد خود را به دکوراسیون داخلی منزل شما اضافه می کنند.. اگر گردش هوا و اجازه دادن به مقدار کافی از نور طبیعی دغدغه اصلی شماست ، می توانید درهای کشویی آلومینیومی را انتخاب کنید. درهای کشویی آلومینیومی باریک گزینه ای عالی برای رویکرد حداقلی تر است. این نوع، یک منطقه شیشه ای گسترده تر را با تنها مواد قاب بندی آلومینیومی با اندکی قابل مشاهده ارائه می دهد تا بتوانید منظره ای کاملاً بدون مانع داشته باشید. در کنار انواع مختلف ، درهای کشویی آلومینیومی نیز می توانند از روکش پودری بوده و در نتیجه ، در رنگهای متنوعی در دسترس هستند.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید