درب ترمال بریک

درب ترمال بریک

یکی از اخرین دستاوردهای صنعت آلومینیونم سازی دنیا پنجره و درب ترمال بریک محسوب میشود. در این نوع عایق باعث شده که ارتباط الومینیومی از سطح بیرونی با درونی قطع شود . یکی دیگر از قابلیت های این محصول عایق بندی صددرصد فضای درونی ساختمان است.

این روز ها درب و پنجره های دوجداره الومینیومی به صورت ترمال و ساده قابل عرضه می باشد . به علت انتقال حرارت بالایی که الومینیوم دارد میتواند سرما و گرما را به راحتی انتقال دهد. در ساخت درب و پنجره های پروفیلی ترمال بریک  برای اینکه بتواند باعث عدم انتقال حرارت از داخل و خارج شوند. دو عدد  آلومینیوم را توسط تیغه های که به ان ها پلی آمید میگویند وصل کرده و دوجداره می شوند.

در این سیستم که به ان سیستم ترمال بریک می گویند به دلیل وجود پلاستیک های پلی امید که در دیواره خارجی و داخلی پروفیل وجود دارد امکان نفوذ صدا ، سرما و گرما را به تا حد امکان صفر رسانده است. همچنین این پروفیل ها باعث شده است که نمای داخلی و نمای خارجی دو رنگ شوند.  ازجمله مواردی که میتوان به ان اشاره کرد طول عمر بالای این محصول است.

درب و پنجره های آلومینیومی  را میتوان به صورت  لولایی و ترمال برک ، تک جداره و دوجداره ، کشویی قابل ساخت و عرضه هستند.

اگر میخواهید از پنجره و درب ترمال بریک استفاده کنید .باید در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از این سیستم باعث میشود که ۳۸ درصد کاهش انرزی حرارتی در فصل سرما و سی دو درصد کاهش انرزی سرمایی داشته باشیم.

پروفیل ترمال بریک به دلیل استفاده از لاستیک پلی امید که  توسط ماشین الات بین دو جداره داخلی و خارجی ان می باشد پانچ میشود . و همین امر باعث میشود که از ورود الودگی صوتی به داخل ساختمان جلو گیری کند.

مزایایی استفاده از پنجره و درب ترمال بریک

۱٫عایق صوتی

۲٫عایق حراراتی

۳٫عایق رطوبتی

۴٫سازگاری کامل با محیط زیست

۵٫مقاوم در برابر گرما و الودگی هوا

۶٫قابل بازیافت

۷٫غیر قابل اتش گرفتن

۸٫تنوع زیاد رنگ

۹٫ایمن و مقاوم در برابر زلزله

۱۰٫بسیار سبک و قابل حمل

۱۱٫شاید مهم تربن چیز صرفه جویی در مصرف انرزی است.

ترمال بریک چیست :

ترمال بریک یک ماده ایی است که در قسمت خارجی چارچوپ قرار می گیرد ضرورت وجود ترمال بریک در دربها و پنجره ها به منظور پیشگیری از رسانایی حرارتی که در بخش های فلزی موجود در قاب ها می باشد است و باعث ایجاد پوشش حرارتی ساختمان می گردد.

ویزگی های موجود در پنجره و درب ترمال بریک :

۱٫حفاظت از محیط زیست : با استفاده از درب و پنجره ترمال بریک و سیستم عایق کاری که در ان استفاده شده است . باعث کاهش مصرف انرژی میشوند. این در صورتی است که تابش محیطی ناشی از تهویه هوا و گرما را کاهش می دهد.

۲٫موجود رنگ های متنوع : با استفاده از پوشش پوردی مورد استفاده که با سطح پوشش خاصی است میتواند باعث شود که درب و پنجر های ترمال بریک با رنگ های مختلفی تولید و عرضه شوند.

۳٫کاهش هدایت گرما و عمر بسیار بالایی که دارند.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید