یکی از اخرین دستاوردهای صنعت آلومینیونم سازی دنیا پنجره و درب ترمال بریک محسوب میشود. در این نوع عایق باعث شده که ارتباط الومینیومی از سطح بیرونی با درونی قطع شود . یکی دیگر از قابلیت های این محصول عایق بندی صددرصد فضای درونی ساختمان است.

این روز ها درب و پنجره های دوجداره الومینیومی به صورت ترمال و ساده قابل عرضه می باشد . به علت انتقال حرارت بالایی که الومینیوم دارد میتواند سرما و گرما را به راحتی انتقال دهد. در ساخت درب و پنجره های پروفیلی ترمال بریک  برای اینکه بتواند باعث عدم انتقال حرارت از داخل و خارج شوند. دو عدد  آلومینیوم را توسط تیغه های که به ان ها پلی آمید میگویند وصل کرده و دوجداره می شوند.

در این سیستم که به ان سیستم ترمال بریک می گویند به دلیل وجود پلاستیک های پلی امید که در دیواره خارجی و داخلی پروفیل وجود دارد امکان نفوذ صدا ، سرما و گرما را به تا حد امکان صفر رسانده است. همچنین این پروفیل ها باعث شده است که نمای داخلی و نمای خارجی دو رنگ شوند.  ازجمله مواردی که میتوان به ان اشاره کرد طول عمر بالای این محصول است.

درب و پنجره های آلومینیومی  را میتوان به صورت  لولایی و ترمال برک ، تک جداره و دوجداره ، کشویی قابل ساخت و عرضه هستند.

اگر میخواهید از پنجره و درب ترمال بریک استفاده کنید .باید در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از این سیستم باعث میشود که ۳۸ درصد کاهش انرزی حرارتی در فصل سرما و سی دو درصد کاهش انرزی سرمایی داشته باشیم.

پروفیل ترمال بریک به دلیل استفاده از لاستیک پلی امید که  توسط ماشین الات بین دو جداره داخلی و خارجی ان می باشد پانچ میشود . و همین امر باعث میشود که از ورود الودگی صوتی به داخل ساختمان جلو گیری کند.

مزایایی استفاده از پنجره و درب ترمال بریک

۱٫عایق صوتی

۲٫عایق حراراتی

۳٫عایق رطوبتی

۴٫سازگاری کامل با محیط زیست

۵٫مقاوم در برابر گرما و الودگی هوا

۶٫قابل بازیافت

۷٫غیر قابل اتش گرفتن

۸٫تنوع زیاد رنگ

۹٫ایمن و مقاوم در برابر زلزله

۱۰٫بسیار سبک و قابل حمل

۱۱٫شاید مهم تربن چیز صرفه جویی در مصرف انرزی است.

ترمال بریک چیست :

ترمال بریک یک ماده ایی است که در قسمت خارجی چارچوپ قرار می گیرد ضرورت وجود ترمال بریک در دربها و پنجره ها به منظور پیشگیری از رسانایی حرارتی که در بخش های فلزی موجود در قاب ها می باشد است و باعث ایجاد پوشش حرارتی ساختمان می گردد.

ویزگی های موجود در پنجره و درب ترمال بریک :

۱٫حفاظت از محیط زیست : با استفاده از درب و پنجره ترمال بریک و سیستم عایق کاری که در ان استفاده شده است . باعث کاهش مصرف انرژی میشوند. این در صورتی است که تابش محیطی ناشی از تهویه هوا و گرما را کاهش می دهد.

۲٫موجود رنگ های متنوع : با استفاده از پوشش پوردی مورد استفاده که با سطح پوشش خاصی است میتواند باعث شود که درب و پنجر های ترمال بریک با رنگ های مختلفی تولید و عرضه شوند.

۳٫کاهش هدایت گرما و عمر بسیار بالایی که دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید