خرید پنجره وین تک- خرید پنجره وین تک چگونه است؟ نکات لازم جهت خرید پنجره وین تک چیست؟

خرید انواع پنجره ها برای خانه شما می تواند بسیار زیاد باشد. با وجود گزینه های بسیار زیاد، آیا می دانید به دنبال چه چیزی باشید یا چه سوالاتی را بپرسید؟ با ما همراه باشید تا شما را با نکات لازم هنگام خرید خرید پنجره وین تک آشنا نماییم.

پنجره وین تک

نکات لازم هنگام خرید پنجره وین تک

خودتان نصب را انجام ندهید.

سعی کنید از نصاب پنجره بخواهید پنجره شما را اندازه گیری نمایند.

ویژگی های پنجره های مختلف را مقایسه کنید.

پنجره ای با مصرف انرژی بالا را انتخاب کنید.

پنجره های شیشه ای اضافی یا شیشه های چند لایه را به پنجره خود اضافه کنید.

کمک گرفتن از کارشناس

عایق بندی مناسب

هنگام خرید به ضمانت نامه محصول توجه نمایید

خودتان نصب را انجام ندهید

خرید پنجره وین تک قطعا از پروژه هایی نیست که شما باید بدون متخصص مجوز انجام دهید. در حالی که ممکن است در مدیریت و انجام کارهای بهسازی خانه کاملا مهارت داشته باشید اما هرگز نمی دانید هنگام نصب پنجره در خانه چه چیزی ممکن است در دیوارهای شما پنهان باشد. اغلب قاب و تریم قدیمی پوسیده است. ممکن است عایق گم شده یا سایر مسائل جدی تر وجود داشته باشد. همیشه بهتر است برای جلوگیری از عواقب گران قیمت با یک پیمانکار متخصص مشورت کنید. سعی کنید از نصاب پنجره بخواهید پنجره شما را اندازه گیری نمایند. با کمک متخصصان نصاب می توانید مطمئن شوید که پنجره های شما به درستی اندازه گیری می شود.

ویژگی های پنجره های مختلف را مقایسه کنید

در انتخاب و خرید پنجره وین تک برای منزل خود از کارشناسان بخواهید پیشنهادات خود را ارائه دهند. آیا پنجره های جدید با صرفه جویی در مصرف انرژی همه گزینه های ایمنی مورد نظر شما را دارند؟ نظافت و نگهداری کدام پنجره ها آسان است؟ گزینه های رنگی شما چیست؟ آیا باید تغییر سبک را در نظر بگیرید؟

پنجره ای با مصرف انرژی بالا را انتخاب کنید.

این امر به شما کمک می کند تا با گذشت زمان در صورتحساب انرژی خود صرفه جویی کنید زیرا دما و گردش کلی خانه را بهبود می بخشد. پنجره های کم مصرف می توانند به کاهش استفاده از واحدهای گرمایش و سرمایش کمک کنند.

پنجره های شیشه ای اضافی یا شیشه های چند لایه را به پنجره خود اضافه کنید

شیشه های دوجداره در حال حاضر استانداردی در صنعت پنجره های جایگزین است. هنگام در نظر گرفتن خرید پنجره وین تک و نصب آن مهم است که به هزینه اضافی پنجره ها فکر کنید. علاوه بر این سرمایه گذاری روی شیشه های چوبی برای خانه شما باعث افزایش کل وزن اضافه شده به لبه های پنجره می شود. با این حال  پنجره های وین تک بسیار کارآمد هستند و می توانند مانند شیشه های چند لایه که شیشه ایمنی نیز محسوب می شوند به کاهش صدا کمک کنند.

کمک گرفتن از کارشناس

کمک گرفتن از کارشناس به شما اطمینان می دهد که پنجره های جدید در خانه شما دارای کدهای ایمنی مورد نیاز است. به عنوان مثال ممکن است بخواهید از شیشه های مقاوم در حمام خود استفاده کنید زیرا این نوع شیشه ها ایمن تر هستند. شیشه مقاوم به جای چوب بلورهای خطرناک به قطعات کسل کننده تبدیل می شود. از سوی دیگر پنجره های اتاق خواب یا زیرزمین شما باید با شرایط مطابقت داشته باشد. خرید پنجره وین تک می تواند راهی آسان برای فرار از یک اتاق در شرایط خطرناک مانند آتش سوزی فراهم کند.

عایق بندی مناسب

اطمینان حاصل کنید که تفاوت های بین  انواع عایق بندی ها را می فهمید و تصمیم می گیرید کدام برای شما مناسب است. استفاده از عایق فوم اسپری سلول بسته و سپر یخ و آب بخش بسیار مهمی در تعویض مناسب پنجره است.

هنگام خرید به ضمانت نامه محصول توجه نمایید

بهتر است هنگام خرید پنجره وین تک دفترچه راهنمای محصول را باز کنید و ضمانت نامه آن را مطالعه نمایید. البته اکثر تولیدکنندگان، خرید پنجره وین تک را برای خانه ها با ضمانت پشتیبان می کنند تا خیال مشتریان راحت باشد. برای اطمینان خاطر هنگام خرید پنجره وین تک به نمایندگی پنجره وین تک در تهران مراجعه کنید.

مزایای خرید پنجره وین تک

خرید پنجره وین تک مزایایی به همراه دارد که عبارت است از:

برخلاف پنجره های سنتی و تک جداره که یک لایه شیشه دارند و معمولا در قاب های چوبی قرار دارند، پنجره های وین تک که لایه شیشه ای دارند مقاوم هستند.

باعث ایجاد محیطی آرام برای اعضای خانواده می کنند.

از ورود سرو صدای محیط بیرون به داخل خانه جلوگیری می کنند.

گرمای بیشتر در زمستان: پنجره های وین تک نه تنها دارای دو لایه شیشه هستند بلکه بین هر قطعه، پنجره اصلی و ثانویه  فاصله هوا دارند. وجود فاصله هوایی بین دو شیشه  موجب حفظ گرمای فوق العاده، عملکرد حرارتی و کاهش نویز لذت خواهید شد.

در قبوض انرژی خود پول ذخیره کنید: نه تنها شما و خانواده تان در ماه های زمستان با پنجره های دوجداره گرمتر می شوید، بلکه قبض گرمایش و انرژی خود را نیز بسیار کاهش خواهید داد. خانه شما گرمای بیشتری را حفظ می کند و نیاز به روشنایی کامل رادیاتورها در طول روز را کاهش می دهد.

خنک تر در تابستان

پنجره های وین تک علاوه بر اینکه شما را در ماه های زمستان راحت تر می کند، در ماه های تابستان نیز چنین اتفاقی می افتد، فقط پنجره ها شما را خنک تر نگه می دارند. پنجره وین تک باعث می شود در داخل خانه با هر شرایط آب و هوایی، احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

امنیت

چیزهای کمی برای بیشتر ما اهمیت بیشتری نسبت به امنیت و امنیت نزدیکترین افراد به ما دارند، خواه خانواده یا حیوانات خانگی ما. شکستن پنجره های وین تک بسیار مشکل تر است و برای جلوگیری از نفوذ کنندگان بسیار مناسب است. نه تنها خانه و محتویات خود را از نفوذکنندگان احتمالی نجات خواهید داد بلکه ممکن است در محتویات و بیمه خانه نیز صرفه جویی کنید.

نصب راحت

پنجره های وین تک به طور کلی سریع نصب می شوند به ویژه اگر از یک شرکت معتبر و با تجربه استفاده می کنید. آنها باعث می شوند خانه شما در حداقل زمان و با حداقل اختلال در زندگی شما عالی به نظر برسد و احساس راحتی بیشتری داشته باشد. پنجره های وین تک به اندازه ای ساخته شده اند که از تناسب کامل برای منزل شما اطمینان حاصل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید