پنجره آلومینیومی چیست؟

مشخصات پنجره دوجداره آلومینیومی این مدل پنجره از آلومینیوم که وزن سبکی دارد تولید می شود و دارای قابلیت شکل پذیری دارد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند و از بهترین نوع پنجره ها به شمار می رود . این محصول دارای پروفیل آلومینیوم هستند که در دمای بالا و فشار تغییر شکل پیدا نمی کنند و انقباض و انبساط آن کمتر است و با توجه به اینکه وزن سبکی دارند ولی استحکام آن بالا است . این پنجره ها نیاز به تعمیر و خوردگی ندارند و دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشند.

پنجره یو پی وی سی چیست؟

پی وی سی نوعی پلیمر شبیه به پلاستیک است. این پلیمر در ساخت طیف وسیعی از لوازم روزمره استفاده می شود. کاربرد پی وی سی در پنجره های دوجداره همچون پنجره دوجداره upvc رایج است. لوله های pvc در صنعت ساختمان سازی نقش مهمی دارند. پروفیل های ساخته شده از پی وی سی به راحتی برش داده می شود و جایگزین مناسبی برای پروفیل های فلزی است. یو پی وی سی ساختاری شبیه به پی وی سی دارد با این تفاوت که این متریال پلی وینیل کلرید غیر پلاستیکی است. این ماده از نفت خام و کلرید سدیم تشکیل شده و در ساخت درب و پنجره دوجداره upvc بیشترین کاربرد را دارد.

تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی

پنجره های آلومینیوم به دلیل هزینه بیشتر در ساخت مواد و تولید ، پرهزینه تر از UPVC هستند. با این حال ، آلومینیوم نسبت به UPVC کمتر تخریب می شود و می تواند در طولانی مدت یک راه حل مقرون به صرفه تر باشد. پنجره های آلومینیومی و یو پی وی سی بسیار ایمن هستند و در برابر تخریب و ورود غیر مجاز مقاوم هستند. مهم نیست که آلومیینوم یا Upvc را انتخاب میکنید.مهم استفاده از یراق آلات با کیفیت و مدرن است که باعث امنیت در پنجره های شما خواهد شد.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر. و سفارش پنجره دوجداره با کیفیت. از طریق سایت سارای وین با ما در ارتباط باشید.