عایق بندی پنجره قدیمی

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره

 

یکی از مهمترین اهداف بازسازی خانه های اخیر کاهش مصرف انرژی برای هر شخص می باشد. تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ، پنجره چوبی و تک جداره با پنجره های جدید و دوجداره امروزی است .

توصیه می کنیم هنگام نوسازی یک خانه ، پنجره های جدید دوجداره بجای پنجره های قدیمی را جایگزین کنید. لزوماً صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در مصرف انرژی و پول این عملکرد بهتری برای پس انداز کردن خواهد بود.

 

 

پنجره های قدیمی هوای بیشتری را بیرون می کشند و گرمای بیشتری نسبت به نمونه های جدید از دست می دهند ، اما یک متغیر انرژی برای جایگزینی پنجره نیز وجود دارد. خرید یک پنجره دوجداره جدید از نظر استخراج مواد اولیه ، ساخت و حمل و نقل نیز از انرژی و ردپای کربن برخوردار خواهد بود. هزینه تعویض پنجره بسیار زیاد است و عمدتا براساس نیروی کار است. تا حدی در ساخت ، اما شما باید در هزینه نصب و اتمام نیز مؤثر باشید. بنابراین اگر می خواهید پنجره های قدیمی خود را با پنجره های جدیدجایگزین کنید ، ممکن است موارد خوبی نیز بدست آورید. مراجعه به همه این تلاشها و نصب یک پنجره دوجداره با کیفیت پایین ، از نظر مالی یا حتی کیفیت زندگی معنی ندارد.

 

گذشته از صرفه جویی در مصرف انرژی ، یک پنجره دوجداره از دوام بیشتر ، کاهش انتقال صدا و یک خانه به طرز محسوسی راحت تر در روزهای سرد برخوردار است. تمام آنچه که باید بگوییم ، شما باید بدانید که چگونه بهترین پنجره های خانه خود را در اینجا انتخاب کنید و اینجا را ببینید تا بدانید کدام نوع قاب پنجره برای انتخاب بین چوب ، آلومینیوم یا upvc / وینیل است.

 

 

آیا تعویض و جایگزینی پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره جدید باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد؟

پاسخ کوتاه این است که محتمل نیست. از منظر صرفه جویی در هزینه ، یک کار کامل در زمینه تعویض پنجره خانه به ندرت هزینه را توجیه می کند ، اگرچه بستگی به این دارد که آیا کارهای گسترده ای برای نوسازی پنجره های قدیمی نیز لازم است. پنجره های موجود در منزل یا محل کار خود را برای عایق بندی صدا و راحتی حرارتی در طول سال ، لعاب دهید. برای ارزیابی پنجره رایگان امروز با ما تماس بگیرید.

 

 

 

اولویت های خود را روشن کنید

اولین چیزی که باید بپرسید این است: آیا واقعاً می خواهید دو جداره بخرید؟ یا می خواهید مزایایی را که امیدوارید لعاب مضاعف به ارمغان بیاورد خریداری کنید؟ به طور کلی مردم در تلاشند خانه خود را گرمتر ، سردتر و یا آرام تر کنند. اولویت های شما هر چه باشد ، باید در متن پنجره به طور کلی و همچنین خانه شما مورد توجه قرار گیرد. برای کشف گزینه های خود ، روی موضوع مربوطه در زیر کلیک کنید.

 

 

آیا می توانم یک پنجره قدیمی را به دوجداره تبدیل کنم؟

رایج ترین سؤالی که مشتریان تاکنون از ما پرسیده اند این است که “آیا می توانم دو جداره را در پنجره های موجود خود قرار دهم؟” برای بیشتر افراد ، دو جداره مترادف با بهره وری انرژی و راحتی است. پاسخ کوتاه بله ، شما می توانید بسیاری از پنجره های موجود را لعاب دهید. اما شما ممکن است نتیجه مورد نظر را به دست نیاورید ، مگر اینکه تمام پیامدهای مرتبط را در نظر بگیرید.

 

چرا پنجره های قدیمی تک جداره خود را به پنجره های جدید دوجداره تبدیل کنید؟

برای تبدیل تک لعاب موجود به لعاب مضاعف مزایای مختلفی وجود دارد. این شامل:

• عایق بهتر

• ارزش U بهبود یافته است

• سیستم آب بندی بهتر

• پیش نویس کم یا بیشتر

• هیچ نقطه ای گرم و سرد در نزدیکی پنجره وجود ندارد

• صرفه جویی در مصرف انرژی ، صورتحساب برق کمتر

• کاهش ردپای کربن شما ، انتشار گازهای گلخانه ای کمتر

• بهبود سلامت ساکنین در ساختمان

 

تمام پنجره های تک جداره که نیاز به تعویض دارند چرخه عمر خود را کامل کرده اند و با گذشت زمان حتی بیشتر به پوسیدگی نزدیک می شوند. تعویض لعاب منفرد با دو جداره باعث صرفه جویی در مصرف پول در دراز مدت می شود زیرا استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایش به طرز چشمگیری کمتر خواهد بود و با توجه به اینکه قیمت برق همیشه در حال افزایش است ، دوره باز پرداخت هنگام تبدیل پنجره های تک جداره به دوجداره کمتر است.

متوسط قیمت پنجره های جدید چیست؟

متوسط هزینه برای تعویض پنجره تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله مواد مورد استفاده برای قاب ، نوع لعاب ، سبک پنجره و شرکتی که برای تهیه و نصب پنجره انتخاب کرده اید خواهد بود. سارای وین  متوسط هزینه ها  برای تهیه و نصب پنجره دوجداره برای UPVC و آلومینیوم  ارائه می دهد.

 

 

چه زمانی نیاز به تعویض پنجره های قدیمی تک جداره با دوجداره دارید؟

هنوز شرایطی وجود دارد که تعویض پنجره در کل بیشترین توجه را شامل می شود. اگر هر کدام از پنجره های یکی از  موارد زیر را به نمایش می گذارد قطعاً باید هزینه های لازم را برای جایگزین کردن آنها را آغاز کنید.

  •  راندمان انرژی پنجره شما نه تنها به نوع قاب پنجره و شیشه بستگی دارد ، بلکه به چگونگی پیوستن و نصب این پنجره نیز بستگی دارد، پس گرم نکردن در زمستان و سرد نبودن در تابستان علتی بر پایین بودن راندمان انرژی در آن است.
  • باز کردن یا تمیز کردن آنها دشوار است.
  • قاب ها پوسیده یا پیچ خورده هستند.
فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید