تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

امروزه با پیشرفت تکنولوژی پنجره های قدیمی جای خود را به پنجره دوجداره در ساختمان ها داده است و این ساختمان ها از نظر حرارت و تهویه دیگر دچار مشکل نیستند و جزو بهترین پنجره ها می باشد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب می پردازیم.

پنجره های قدیمی بدون تخریب تعویض می شوند

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب از بهترین و ساده ترین راه ها برای باز سازی یک ساختمان می باشد که در آن مصالح به کار نمی رود و هیچ کثیفی به وجود نمی آید فقط پرده ها را باید باز کرد و اطراف پنجره را خالی کرد و روی وسایل را باید پارچه انداخت تا وسایل تمیز بمانند و با خیال راحت پنجره ها را تعویض کنید . این تعویض کردن پنجره ها مزایای بسیار زیادی دارد.

مراحل تعویض پنجره دوجداره

برای اینکه تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب باشد ابتدا باید ستون های افقی و عمودی قاب پنجره را با فرز ببرید و فقط فریم محیطی قدیمی باقی بماند و بعد پنجره دوجداره جدید را روی این فریم با پیچ محکم می کنید و با استفاده از فوم و چسب مخصوص آنها را عایق بندی کنید و شیشه های دوجداره را نصب کرده و برای آخرین کار رگلاژ پنجره دوجداره را انجام دهید که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین به صورت آنلاین ارتباط و از نحوه سفارش و خرید پنجره دوجداره آلومینیومی راهنمایی بگیرید.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

ابتدا باید نوع پنجره را در نظر بگیرید که پنجره دوجداره آلومینیومی ، یا پنجره دوجداره upvc باشد که اندازه گیری ابعاد برای قیمت پنجره بسیار مهم است و پروفیلی که باز سازی شده است در این فریم قاب می شود و بعد از پیچ شدن عایق بندی و درزگیری هم باید انجام شود و در نصب این نوع پنجره ها تراز بودن در قاب پنجره هم بسیار مهم می باشد .

نکات مهم در هنگام نصب پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی

برای تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب قبل از قرار دادن شیشه ها زوار دور تا دور شیشه ها را بررسی کنید و بعد از برش پنجره باید فریم را ضد زنگ زد و از تراز بودن آن مطمئن شوید چون اگر پنجره تراز نباشد در هنگام باز و بسته شدن دچار مشکل می شود و بعد پنجره ها را رگلاژ کنید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

مزایای نصب و تعویض پنجره دوجداره

با نصب پنجره دوجداره از سر و صدای بیرون در امان می شوید . این پنجره ها سبک است و استحکام و طول عمر بالایی دارد . برای تعویض پنجره دوجداره نیازی به تخریب دیوار یا رنگ آمیزی نمی باشد و مصالح ساختمانی خاصی ندارد ‌. در مصرف انرژی صرفه جویی و دمای هوای منزل شما مطبوع و متعادل می شود . هزینه تهیه مواد اولیه و نصب این پنجره ها بسیار بالاتر از پنجره های معمولی است و پنجره دوجداره آلومینیومی دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای نصب و تعویض پنجره ها می باشد که برای تهیه پنجره وین تک شما می توانید با شرکت سارای وین ارتباط برقرار کنید و بهترین انتخاب را برای خرید پنجره دوجداره داشته باشید.

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب

برای تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب باید قیمت آن را بررسی کنید . جنس پروفیل ، یراق آلات ، ابعاد پنجره ، شیشه دوجداره و غیره همه در قیمت این پنجره ها تاثیرگذار است . قیمت این پنجره ها بسیار مقرون به صرفه است و دمای محیط منزل شما را تنظیم می کند و باعث کاهش هزینه های مصرف انرژی می باشد که به همین منظور شما می توانید برای خرید این محصولات به سایت شرکت سارای وین که از نمایندگی شرکت وین تک می باشد مراجعه و نحوه خرید و قیمت پنجره وین تک را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب را بیان کردیم که این پنجره ها از بهترین و مطمئن ترین پنجره برای استفاده به جای پنجره های قدیمی می باشد و باعث حفاظت و امنیت ساختمان شما می شود و از آلودگی صوتی جلوگیری می کنند و یک عایق حرارتی مناسب می باشد که به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین که نمایندگی وین تک است ارتباط و از نحوه سفارش پنجره دوجداره آلومینیومی هم اطلاع حاصل کنید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید