انواع یراق آلات UPVC

بهترین برند یراق آلات upvc

 

از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی یراق آلات استفاده شده در ساخت آنها میباشد که بهترین برند یراق آلات upvc  مصرفی در نحوه عملکرد و نوع بازشوی درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی نقش مهمی را ایفا می کنند.

 

انواع یراق آلات مصرفی در درب و پنجره های upvc

 • اسپانیولیت: بخشی از یراق میباشد که در سرتاسر لنگه بازشو درب و پنجره قرار می گیرد‌. و موقع بسته شدن درب یا پنجره زبانه های آن با فریم مواجه شده و باعث کشیده شدن لنگه به سمت داخل می گردد و در نتیجه لنگه در کیپ شده و از نفوذ هوا جلوگیری می‌کند که اسپانیولت های آلمانی از امنیت و قیمت بیشتری نسبت به اسپانیولت های ترک دارند.

 

 • دستگیره ها: با توجه به نوع بازشو پنجره دستگیره ها متفاوت می باشند و می تواند ۲ تا ۴ حالت چرخش را شامل شوند.

 

 • لولاها: لوله ها معمولاً سه حالته کتاب دری و پنجره‌ای دارند و نوع بازشو لولا ها نیز متفاوت می باشد.

 

 • مکانیزم های قفل: هنگام طراحی درهای سرویس باید از ایزوله کامل کرد و مورد استفاده از یاران آلاتی که ایزوله کامل را مهیا می کنند در این گونه در ها توصیه نمی شود و معمولا این یراق ها اسپانیولت به دلیل این که درصد کمی از ایزولاسیون را فراهم می کنند بهترین گزینه برای استفاده در درهای سرویس می باشند.

 

 • یراق دو حالته: با توجه به این که پنجره های دو حالته دارای حداکثر عایق، در مقابل اتلاف انرژی و انواع آلودگی ها هستند. امروزه جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دادهاند.
  این سیستم دو حالته پرفروش ترین سیستم های پنجره در ساخت و ساز کشور می باشند و معمولا دستگیره های نصب شده برای این سیستم‌ها به دو حالت و در دو جهت ۴۵ درجه و ۹۰ درجه چرخش می یابند.

 

 • یراق آلات کشویی: با توجه به اینکه این نوعی یراق بهره وری کمی در اتلاف انرژی دارند به همین دلیل محبوبیت خود را روز به روز از دست می‌دهند و مشاوران طراحی پنجره سعی می کنند تا از انواع دیگر بازشوها برای قسمت‌های مختلف ساختمان استفاده نمایند ولی با این وجود هنوز هم در قسمتهای مختلف ساختمان ضروری است تا پنجره با سیستم یراق کشویی نصب گردد مزیت سیستم یراق کشویی این می باشد که هنگام باز شدن پنجره فضای داخل را اشغال نمی کند جلوی پرده نصب شده را نمیگیرد به همین دلیل در بخش های مختلف خانه می‌شود.

 

 • یراق کلنگی: رایج ترین مورد استفاده از این نوع یراق ها مربوط به پنجره های سرویس های بهداشتی و حمام می باشد که مهم ترین مورد در این حالت تهویه هوا می باشد این پنجره ها در اندازه های کوچک تولید می شوند و امکان خروج بخار هوا را به بیرون به راحتی ممکن می سازند.

 

بهترین مارک پنجره دوجداره

با توجه به این که برندهای مختلفی در حال تولید پنجره دوجداره هستند و هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشند و قیمت متفاوتی دارد که یکی از ویژگی‌های مهم در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک می باشد که در حالت کلی دارای سه مدل پروفیل است

 • وین تک
 • ویستابست
 • هافمن

برندهای دیگری نیز وجود دارد  ولی این سه برند بیشترین تقاضا را  دارند و هم اکنون در سارای وین با بهره گیری از بهترین برند یراق آلات upvc دوجداره با کیفیت ترین محصولات درب و پنجره دوجداره را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 بهترین نوع پنجره از نظر مدل چیست؟

از رایج‌ترین سالهایی که به وسیله مشتریان پرسیده میشود بهترین مدل پنجره دو جداره می باشد که این سوال به موقعیت پنجره بستگی دارد مثلاً شما می توانید از پنجره های کشویی و یا پنجره های ریلی در آشپزخانه پنجره های دایره مناسب ترین گزینه در حمام دستشویی هستند ولی مهمترین مارد دو جداره مد نظر گرایش به نوع بازشو در محل پنجره و اندازه پنجره می باشد.

از مهم‌ترین ویژگی پنجره های دوجداره یو پی وی سی بودن آن است که مانع از ورود انواع دود گرد و غبار و صدا به منازل می‌شود امروزه با توجه به اینکه شرکت های زیادی در کار تولیدات درب و پنجره های دوجداره هستند پیدا کردن شرکت معتبر با محصول بسیار خوب کار مشکل میباشد.که مد نظر قرار دادن همه جانبه می تواند منجر به انتخابی درست شود.

نوع شیشه،  نوع یراق، نوع پروفیل موجود و نحوه نصب از مهمترین خدماتی می باشند که یک شرکت تولید کننده می تواند به مشتریان ارائه دهد. ولی مهمترین موضوعی که هنگام خرید درب و پنجره دوجداره باعث ماندگاری و کیفیت محصول می شود نوع یراق مصرفی شرکت تولید کننده می باشد که در حال حاضر از معتبرترین و مهم ترین برند های یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc  می باشد که کیفیت و ماندگاری بیشتر در بین سایر برندها شناخته شده است این  این محصول که توسط کشور آلمان ساخته می‌شود و به وسیله نمایندگان فعال موجود در ایران به دست مشتریان می رسد سالهاست که جزء اولویت اول مشتریان بوده است.

در واقع جنس یراق آلات درب و پنجره های دوجداره ارتباط تنگاتنگی بر روی کیفیت محصول دارد، که این شرکت با استفاده از بهترین مارک یراق آلات، باعث تولید محصولات فوق العاده با کیفیت شده است که جزو معروفترین برندهای تولید کننده درب و پنجره های دو جداره به حساب می آید.

 

 

چه نکاتی وجود دارد که حین انتخاب بهترین مارک یراق آلات باید به آنها دقت کنیم

ایمنی و ضد سرقت بودن محصول‌:

از مهم ترین نکاتی است که تمام مشتریان در حین خرید به آن دقت می‌کنند بحث ایمنی . ضد سرقت بودن می باشد و معمولاً محصولاتی را که از ایمنی بالایی برخوردار هستند و سرقت می باشند را انتخاب می نماید . خوشبختانه یراق آلات پنجره دو جداره به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان ورود افراد از بیرون به داخل منزل را غیر ممکن ساخت اند که این بحث با استفاده از طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق آلات انجام می شود.

 

بحث دیگر توانایی تحمل وزن می باشد.

به دلیل اینکه هر پنجره یو پی وی سی (upvc) با توجه به خواست مشتریان در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته می شودT در نتیجه وزن بازشوها متغیر می باشد و به همین علت باید از یراق مناسبی برای هر پنجره استفاده شود  تا قدرت تحمل وزن را داشته باشد و با مرور زمان منجر به افت لنگه پنجره‌دوجداره نشود اگر به این موضوع دقت نشود ممکن است باعث خارج شدن لنگه از رگلاژ گردد  که در اینصورت ممکن است باعث بروز مشکلات فراوانی شود.

بحث مهم دیگر آب بندی کامل پنجره می باشد.

با توجه به زندگی شهری یکی از بهترین موضوع هایی که وجود دارد جلوگیری از ورود انواع گرد و غبار آلودگی به واحدهای ساختمانی می باشد که این مورد بسیار حائز اهمیت بوده و مورد توجه مشتریان است.اگر یراق آلات پنجره دو جداره یو پی وی سی در حین ساخت بر اساس استانداردهای موجود ساخته نشود در این صورت عملیات مناسب میان لاستیک بندی‌ها و پروفیل به درستی انجام نمی شود در نتیجه  انتظارات مشتریان برآورده نخواهد شد.

مورد مهم دیگر مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی می باشد.

با توجه به اینکه ما در کشوری زندگی می‌کنیم که تغییرات آب و هوایی به صورت گسترده انجام می‌شود پس باید محصول مورد نظر را در برابر سرما و گرما و رطوبت بارندگی دارای مقاومت باشد که هر چه میزان مقاومت بیشتر و در نتیجه عمر محصول نیز بیشتر خواهد بود. پنجره های دوجداره یو پی وی سی مقاومت بسیار بالا، در برابر انواع خوردگی و… دارند و بهترین محصول برای انتخاب می باشد.

در حال حاضر برندهای مختلفی تولید کننده پنجره دوجداره هستند که هر کدام از این برندها ویژگی‌های به خصوص خود را دارند در واقع یکی از مهمترین فاکتورهای اساسی و تاثیرگذار در قیمت پنجره های دوجداره  نوع یراق استفاده شده  می باشد که از بهترین مارک یراق آلات upvc می باشد. مهمترین عامل در قیمت این محصولات ابعاد و اندازه محصول های انتخاب شده می باشد و معمولاً دارای قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با کیفیت محصول های ارائه شده  هستند.

 

 

بهترین برند یراق آلات upvc که در تولید انواع درب و یا پنجره‌های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیر است

 • روتو
 • شورینگ
 • زیگنیا
 • جی یو آلمانی
 • کاله
 • وی اچ اس
 • جی یو چین
 • جی یو ترکیه
 • و…

مهمترین نکته‌ای که باید به آن در بهترین برند یراق آلات upvc دقت کنید و رضایت مشتریان می باشد اگر محصولی از کیفیت مطلوب برخوردار باشد در این صورت روز به روز به تعداد مشتریان افزوده شده و محبوبیت خود را به صورت اتوماتیک در بین مردم حفظ خواهد کرد،  اگر شما نیز خواستار خرید محصولی مناسب برای محیط منزل و کاری خود هستید با مراجعه به وب سایت‌ سارای وین محصول مناسبی را خریداری نمایید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید