ایمن کردن پنجره دوجداره در مقابل سرقت

ایمن کردن پنجره دوجداره در مقابل سرقت

حفاظت از امنیت خانه یکی از موارد بسیار مهم برای جلوگیری از سرقت می باشد که استفاده از پنجره های دوجداره با طراحی بسیار دقیق باعث می شود که از سرقت جلوگیری شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ایمن کردن پنجره دوجداره در مقابل سرقتمی پردازیم.

راه های ایمن کردن پنجره دوجداره

در مورد موضوع ایمن کردن پنجره دوجداره در مقابل سرقت باید گفت که ایمن سازی پنجره ها در مرحله اول بستگی به تعداد پنجره دارد و همین طور اندازه فریم و شیشه ها چقدر باشد که این اندازه ها برای تهیه حفاظ بسیار مهم می باشد . برای ایمن کردن پنجره ها مانند پنجره دوجداره آلومینیومی راه های بسیار زیادی وجود دارد که بر اساس محل قرار گرفتن پنجره ها می توان یکی را انتخاب کرد.

قرار دادن میله های امنیتی یا حفاظ برای پنجره ها

در مورد اینکه چطور پنجره های دوجداره خود را ایمن تر کنیم می توان گفت که یک روش بسیار ساده و اقتصادی قرار دادن میله ها برای امنیت ساختمان می باشد که جنس این میله ها از فلز یا آهن است که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد و باعث امنیت پنجره ها می شود و از ورود سارقان جلوگیری می کند.

قرار دادن فیلم امنیتی | ایمن کردن پنجره

گذاشتن فیلم امنیتی بر روی پنجره های دوجداره یا پنجره دوجداره آلومینیومی از شکستن شیشه ها و پنجره جلوگیری می کند . این فیلم امنیتی بسیار سریع نصب می شود و قیمت آن مقرون به صرفه است . از مهمترین ویژگی این فیلم ها امکان برش دادن به اندازه های متنوع و مختلف می باشد یعنی بر اساس اندازه پنجره می توان آن را برش داد و به راحتی روی پنجره نصب کرد و برای نصب این فیلم ها باید از چسب قوی استفاده کرد . این فیلم ها دارای رنگ ها و طرح های مختلفی می باشند و شامل شفاف، سفید ، مات ، رنگی است و نه تنها باعث جلوگیری از سرقت می شود از جریان هوا هم جلوگیری می کند که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت سارای وین که از نمایندگی وین تک می باشد به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره و راهنمایی بگیرید.

شیشه های نشکن و یا محکم استفاده کنید

در مورد اینکه چطور پنجره های دوجداره را در مقابل سرقت ایمن تر کنیم می توان از شیشه های نشکن هم استفاده کرد که برای تهیه این شیشه ها باید مواد اولیه آن در مقابل ضربه و شکستن مقاومت و استحکام خوبی داشته باشند که معمولا ترکیبات آن شامل پلاستیک ، پلی کربنات و اکریلیک می باشد . استفاده از این نوع شیشه ها جلوگیری از سرقت گزینه بسیار مناسبی می باشد و به راحتی قابل نصب است و به مدت طولانی می توان از این شیشه ها استفاده کرد که شما می توانید برای خرید پنجره وین تک به شرکت سارای وین مراجعه کنید.

راه های ایمن کردن پنجره دوجداره

استفاده از قفل های ایمنی

استفاده از قفل flipبرای پنجره دوجداره یا پنجره دوجداره آلومینیومی بسیار مناسب است . این قفل ها دارای دو نوع هستند که نوع اول دارای اهرم چرخان است و نوع دوم کلیددار است و با کلید چرخیده و باز می شود . برای نصب این قفل های کلیددار باید از پین به پنجره وصل شود.

استفاده از صفحه های امنیتی

در مورد اینکه چطور پنجره های دوجداره را در مقابل سرقت ایمن تر کنیم می توان از صفحه های امنیتی برای پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده کرد که این صفحه ها امنیت پنجره ها را بیشتر می کند و صفحه و قاب آن از جنس فولاد است و به صورت یک تکه می توان روی پنجره نصب کرد.

استفاده از استپ پنجره دوجداره | ایمن کردن پنجره

استپ پنجره هم مانند استپ درب ها می باشد ولی بزرگتر و محکم تر است . عملکرد آن بدین صورت است که بعد از باز کردن پنجره دوجداره آلومینیومی از بیرون به داخل ورود سارقان را جلوگیری می کند.

خرید تجهیزات امنیتی برای پنجره های دوجداره

امنیت یک ساختمان برای زندگی کردن از مسائل بسیار مهم می باشد که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی وجود دوربین های مداربسته و قفل های هوشمند و حفاظ های میله ای می تواند از ورود سارقان به داخل منزل جلوگیری کند که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت سارای وین مراجعه و نحوه خرید پنجره وین تک را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

چطور پنجره دوجداره را در مقابل سرقت ایمن تر کنیم را بیان کردیم که این حفاظ ها هر کدام می تواند به نوعی باعث امنیت ساختمان شما شود و انتخاب آن بستگی به محیط و قیمت و سلیقه شخصی شما دارد که به همین منظور شما می توانید با شرکت سارای وین که یکی از نمایندگی وین تک است ارتباط برقرار کنید و از نحوه سفارش انواع حفاظ ها برای پنجره دوجداره اطلاع حاصل کنید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید