انواع پنجره هایی که سازندگان استفاده می کنند

انواع پنجره هایی که سازندگان استفاده می کنند

انواع پنجره هایی که سازندگان استفاده می کنند دارای تنوع زیادی می باشد. شما با انتخاب یک دکوراسیون خوب و شیک به منزل خود  زیبایی منسجمی می دهید ، دکوراسیونی کاملاً  مطابق با مبلمان هماهنگ ، کاغذ دیواری درخشان ، میزهای چوبی براق و یک قاب تختخواب و طراحی پیچیده.

با وجود این ، اگر سبک پنجره شما به دقت انتخاب نشده باشد ، می تواند تمام نمای خانه شما را از بین ببرد. پنجره با توجه به آنچه می خواهید می تواند خانه شما را به نظر شیک و مدرن ، دنج یا جادار به نظر برساند. دانستن اینکه از چه نوع پنجره هایی سازندگان در سال ۲۰۱۹ استفاده می کنند می تواند هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب پنجره که می خواهید هم نمای بیرونی و هم فضای داخلی منزل شما را منعکس شود ، بسیار کمک کننده باشد.

در ادامه انواع پنجره هایی که سازندگان استفاده می کنند را عنوان کرده ایم.

پنجره کشویی

پنجره های کشویی در خانه های معاصر کاملاً متداول است. آن ها ساده هستند ، اما به نظر نمی رسد پیش پا افتاده باشند. آن ها از دو صفحه پنجره ای به صورت افقی تشکیل شده اند که یکی از آن ها را می توان روی دیگری کشید. بسته به اولویت شما می توانید یک یا دو پنجره کاربردی داشته باشید. باز و بسته شدن آن ها آسان است اما نمی توان آن ها را محکم بست.

پنجره لولا دار

از دیگر انواع پنجره ها، پنجره های لولا دار  است که معمولاً از دو صفحه تشکیل شده است که یکی در بالا و دیگری در زیر قرار دارد. آن ها اجازه می دهند تا با حرکت به سمت بالا ، پایین صفحه پایین باز شود و در حالی که قسمت بالایی بسته است. اگر اتاق شما رو به ایوان یا پیاده رو قرار گرفته است ، این نوع پنجره ها گزینه ایده آل هستند زیرا به داخل ایوان بیرون زده نخواهد شد.

پنجره فرانسوی

همانند پنجره های آویزان کنار ، پنجره های فرانسوی نیز از دو صفحه ساخته شده که به صورت عمودی در بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. اما در این نوع پنجره ها ، هر دو صفحه می توانند به بالا یا پایین کشیده شوند. با وجود جذابیت کلاسیک آن ها ، افزایش کارآیی در عملکرد می تواند آن ها را در مقابل متجاوزان آسیب پذیر کند.

تصویر پنجره

این نوع پنجره ها بزرگ و ثابت هستند ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند مقدار زیادی از نور خورشید را فیلتر کنند. آن ها تا زمانی که خورشید در آسمان می درخشد ، می توانند به صرفه جویی در مصرف برق کمک کنند. در حالی که این پنجره ها تهویه مطبوع را فراهم نمی کنند ، همچنین از نشت هوای ناخواسته جلوگیری می کنند و و از آنجا که آن ها نمی توانند باز شوند ، در برابر سارقان کمترین آسیب پذیری را موجب می شوند.

پنجره خلیج

پنجره خلیج نوعی از پنجره است که اجازه می دهد تا نور فراوانی از نور خورشید در اتاق جاری شود و در عین حال منظره خوبی از بیرون از منزل نیز فراهم می کند. آن ها از بیرون مانند پنجره های کمانی منحنی شکل هستند ، اما بر خلاف ۴ تا ۶ دهانه ، دارای ۳ دهانه هستند. آنها نسبت به یک پنجره کمان نیز زاویه دار هستند و آن ها را برای خانه های معاصر مناسب تر می کنند.

 

هنگام انتخاب یک پنجره ، باید کلی احساس و ایده هایی را که مد نظر دارید ، حفظ کنید. اگر پنجره ای را انتخاب کنید که با بقیه خانه های شما مطابقت نداشته باشد ، ممکن است در نهایت عجیب و غریب به نظر برسد. پس در انتخاب پنجره و اینکه با دکوراسیون فضای شما منطبق باشد دقت کنید.

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید