انواع پنجره آلومینیومی

انواع پنجره آلومینیومی

آیا به دنبال انواع پنجره های آلومینیومی برای خرید پنجره جدید یا جایگزین هستید؟ پس سارای وین را در پیدا کردن پاسخ دنبال کنید.

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی برای تأمین نیاز افراد جامعه در جهت ایجاد سکوتی آرامش بخش در محیط منزل و هم چنین جلوگیری از اتلاف انرژی ایجاد شده است. حال باید این انواع پنجره دو جداره آلومینیومی را بشناسیم تا انتخاب مناسبی از میان آنها برای محیط خانه خود داشته باشیم. این انتخاب می تواند براساس زیبایی باشد یا براساس کیفیت. ما به شما این انواع را معرفی کرده و  خصوصیات هریک را بیان می کنیم.

در ابتدا بهتر است خود پنجره های آلومینیومی دو جداره را بشناسیم و سپس انواع آن را معرفی کنیم.

 

پنجره های آلومینیومی

آلومینیوم یک ماده بسیار قوی است، بنابراین پنجره های آن دوام بالایی دارند. همچنین نسبت به سایر مواد باریک تر و سبک تر است. این پنجره ها می تواند ظاهری مدرن و براق از خود جلوه دهند. هرچند که شاید تصور کنید که پنجره های آلومینیومی تنها به رنگ های خاکستری یا فلزی هستند، بسیاری از تولیدکنندگان گزینه های مختلف زیادی را ارائه می دهند.این گزینه ها با وجود انواع پنجره دوجداره آلومینیومی بسیار بیشتر نیز شده اند.

 

پنجره های دوجداره آلومینیومی

چون که آلومینیوم قوی ترین و بادوام ترین ماده است و به راحتی تمیز و نگهداری می شود. پنجره های دوجداره آلومینیومی با کیفیت ، گران ترین انتخاب در بازار پنجره ها هستند.

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی اغلب برای خواص تجاری و امکانات خرده فروشی استفاده می شوند. با این وجود آن ها برای خواص مسکونی هم بسیار مناسب هستند.

پنجره های آلومینیومی دو جداره با سطح بالا می توانند برای مناطق بزرگ لعابدار در اشکال مختلف،انواع و تنظیمات مختلف ساخته شوند.پروفیل های آلومینیومی(اکستروژن)تولید شده با دقت می توانند به صورت دلخواه و در جهت انتخاب شما در هر رنگی(پنتون یا RAL) پوشانیده شوند.

خواص صوتی و حرارتی انواع پنجره دوجداره آلومینیومی با PVC و قاب پنجره های چوبی کاملاً قابل مقایسه نیست.تأمین کنندگان SCS تقریبا با اجرای سیستم های محفظه چند هوایی و قاب های حرارتی شکسته شده، این شکاف کوچک را بسته اند.

پنجره های آلومینیومی دو جداره یا حتی سه جداره  به ویژه گزینه مناسبی برای واحدهای بزرگ لعاب یا جبهه های شیشه ای در خانه یا محل کار شما هستند. با توجه به استحکام و دوام مواد، گزینه های مختلفی در برابر شما قرار دارد.

در پیکربندی ویژه لعاب فشرده در قاب انواع پنجره دوجداره آلومینیومی، صفحه شیشه ای به صورت مکانیکی به حالت تعلیق درآمده است. اما با قفل کردن نقطه به وضوح قابل مشاهده نیست. این امر ظاهری صاف و جذاب ایجاد می کند که بسیاری از معماران در طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری رده بالا از آن استفاده می کنند.

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی با ضخامت قاب، کیفیت و پایداری و هم چنین خصوصیات  صوتی و حرارتی متمایز می شوند.این بدان معنی است که عامل اصلی ضخامت قاب بیرونی و پنجره است که واحد لعاب دو یا سه برابر را در خود نگه می دارد.

 

به طور کلی افزایش ضخامت فریم و پانل لعاب باعث بهبود خواص حرارتی و سایر خواص فوق می شود. پنجره های آلومینیومی با کیفیت بالا در ضخامت های مختلف قاب تا ۱۱۷ میلی متر  وجود دارد که SCS در صورت لزوم می تواند آن ها را تأمین کند.

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی از لحاظ ضخامت

دامنه های کالاهای با کیفیت بالا و وارداتی پنجره دوجداره آلومینیومی براساس ضخامت قاب که ارائه می شوند بدین اساس دسته بندی می شوند.

 • CLASSIC با فریم ۷۰ میلی متر
 • VISION با فریم ۷۵ میلی متر
 • PREMIUM با فریم ۸۵ میلی متر

اما حالتی دیگر نیز وجو دارد که پنجره دوجداره آلومینیومی را براساس سطوح مختلف دست بندی می کنند. پروفیل های آلومینیومی انواع متفاوتی دارند.ممکن است سطوح پنجره دوجداره آلومینیومی از  هر کدام مواد زیر پوشانده شده باشند.

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی از لحاظ روکش

 • روکش پودری: پنجره دوجداره آلومینیومی با روکش پودری به دلیل زیبایی ظاهری بسیار محبوب هستند و می توانند در طیف گسترده ای از رنگ ها به انجام برسند تا هر نوع دکوراسیون منزل را تعریف کنند.
 • روکش پودری پلی استر: این روکش از نوع تصفیه شده ترین ها برای پنجره دوجداره هستندکه یعنی یک دکوراسیون زیبا و پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهند.
 • آنودایز شده
 • پوشش مخصوص
 • دکور

و….

این روکش ها را می توان به صورت یک طرفه یا دو طرفه یا قاب یا فریم استفاده کرد. به این ترتیب هر پنجره می تواند به صورت جداگانه با فضای داخلی و خارجی املاک شما سازگار شود.

در زیر انواع مختلف پنجره دو جداره آلومینیومی براساس ترکیبات رنگ را بیان می کنیم.

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی براساس ترکیبات رنگی

امکان بازی با رنگ ها در اطراف از مزایای مختلف پنجره های دو جداره آلومینیومی است. آنها طبق بیش از ۲۰۰ رنگ مطابق سیستم کلاسیک RAL در دسترس هستند.

 • استاندارد سفید
 • قاب در رنگ/ Sash سفید
 • قاب و Sash در یک رنگ
 • قاب و Sash در رنگ های متفاوت

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی براساس جنس پروفیل آلومینیوم

 • آلومینیوم ترمال بریک : در بسیاری از کارخانه ها از آنجا که آلومینیوم رسانای گرما است و باعث اتلاف انرژی می شود .ماده ترمال را به پروفیل آن می افزایند تا به میزان عایق بودن آن اضافه کنند. این ماده یک نوار پلیمری است که وارد قاب یا Sash می شود.
 • آلومینیوم ساده
 • چوب آلومینیوم:در واقع نمایی از چوب را ( در عین حفظ محیط زیست)روی آلومینیوم به نمایش می گذارد.

 

قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی

قیمت نسبتاً بالای محصولات آلومینیومی در نتیجه افزایش قیمت مواد اولیه به دلیل تقاضای بیشتر در بازار های بین المللی است. بنابراین انواع پنجره دوجداره آلومینیومی نسبت به پنجره های UPVC یا پنجره های چوبی در بازار گران تر می باشند. اما سارای وین با مشاوران فروش مجرب و داشتن تجربه کاری بالا در حوزه درب و پنجره شما را در خرید و هزینه کردن اقتصادی و بصرفه همراهی خواهد کرد.

در نهایت باید گفت پنجره یک سرمایه گذاری در طول عمر است و بنابراین باید در مورد کارایی، جذابیت، زیبایی شناختی و استحکام نوع پنجره های خریداری شده دقت کافی شود. نه تنها انتخاب شما از قاب های پنجره باید با طراحی و دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد، بلکه بازده انرژی ، قدرت و طول عمر نیز باید در روند تصمیم گیری شما نقش اساسی داشته باشد. با پنجره های آلومینیومی سارای وین زیبایی و آرامش را به منزل ببرید.

 

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید