آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره

آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره

آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره – UPVC جدیدترین و یکی از انقلابی ترین موادی است که برای طراحی پنجره و منزل مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از قدیمی ترین پلیمرهای موجود است و ماده ای از جنس فیبر است که به همان اندازه چند کاربردی بودن، از نظر زیبایی شناسی نیز جذاب است.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا پنجره ها و درب های UPVC یک راه حل عالی فن آوری مدرن هستند.

دوام آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره

از آنجا که بیشتر درها و پنجره های خانه شما در قسمت بیرونی قرار دارد، آنها در معرض ساییدگی منظم و پارگی هستند. چه در شرایط آب و هوایی گرم و چه در هوای سرد زندگی کنید، خانه شما به درها و پنجره هایی احتیاج دارد که بتواند دوام طولانی داشته باشد و باد شدید و شدید را تحمل کند.

درب و پنجره های UPVC فوق العاده بادوام هستند زیرا UPVC در برابر اشعه UV ، آب شور، خراش، گرد و غبار، مواد شیمیایی و رطوبت مقاوم است. علاوه بر این، در برابر موریانه و آفات بسیار مقاوم است و باعث ماندگاری بیشتر آن می شود. از آنجا که UPVC مقاوم در برابر خوردگی ، تراشه یا خراشیدن می باشد.

ایمنی آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره

در صورت تمایل به امنیت بیشتر می توانید یک سیستم قفل چند نقطه ای در پنجره و درهای UPVC خود نصب کنید. از آنجا که ایمنی فقط از سارقین کافی نیست، UPVC همچنین دارای خواص ضد حریق بوده و آن را برای آتش سوزی و راه پله ها مناسب می کند.

دکوراسیون سبک

از آنجا که خانه شما یک فضای شخصی است، طبیعی است که بخواهید هر جنبه ای از آن را شخصی سازی کنید. با استفاده از قاب های UPVC، می توانید درها و پنجره های خود را به میزان نامحدودی  از برش و نصب گرفته تا رنگ و سبک  شخصی کنید.

پنجره ها و درها UPVC قابل تنظیم ترین راه حل اهل فن است زیرا می توانند با اشکال، اندازه ها و انواع پنجره و درب متناسب باشند. اگر می خواهید به خانه خود یک الگوی رنگی خاص بچسبانید، می توانید از یک پالت، تک رنگ  انتخاب کنید. برای طالاعات بیشتر می توانید رنگ آمیزی پنجره دوجداره را بخوانید و میتوانیم آپارتمان های زیبا با درب و پنجره دوجداره داشته باشیم.

سازگار با محیط زیست

این تصور غلط رایج است که مواد مصنوعی مانند UPVC برای محیط زیست مضر هستند. UPVC هم ۱۰۰٪ قابل بازیافت و کاملاً غیر سمی است.

از آنجا که بسیار بادوام است، دیگر نیازی به تعویض پنجره ها و درهای UPVC خود ندارید و بدین ترتیب میزان ضایعاتی که خانه شما منتشر می کند را به حداقل می رسانید.

خصوصیات فتالات، سرب و بدون BPA باعث می شود تا گزینه مناسبی برای صاحبان خانه آگاه از نظر زیست محیطی باشد.

انرژی کارآمد

UPVC عایق حرارتی مناسبی را فراهم می کند و بنابراین گرما یا سرما موجود در خانه شما را حفظ می کند. اگر می خواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید، در و پنجره UPVC را انتخاب کنید.

ضد صدا

زندگی در خیابان های پر سر و صدا می تواند دشوار باشد. سروصدای بیش از حد بیرون می تواند باعث افزایش استرس و از بین رفتن آرامش محیط شود، انتخاب یک پنجره عایق صوتی و مواد قاب درب می تواند گزینه خوبی باشد. پنجره ها و درهای UPVC با بعنوان بهتیرن عایق صوتی، فضای زندگی شما را آرام می کنند. تلفیق پروفیل upvc با شیشه های دوجداره،باعث می شود ویژگی های ضد سر و صدای آن بیشتر برجسته شود.

آلودگی – مقاوم

با وجود حجم عظیمی از گرد و غبار و بقایای هوا، می خواهید خانه شما پناهگاه پاک شما باشد. این امر دشوار می شود اگر فضای داخلی خانه شما قربانی آلودگی شود. در و پنجره های UPVC به عنوان یک مانع مؤثر در آلودگی خارجی و گرد و غبار عمل می کنند و خانه شما را به یک فضای تنفس و تمیز تبدیل می کنند. همچنین دود و مواد زائد سمی را از بین می برد و اجازه نمی دهد گرد و غبار روی سطح آن مستقر شود.

زه کشی

درب ها و درهای UPVC مجهز به سیستم های زهکشی مناسب آب هستند که خانه شما را از آب کثیف دور نگه می دارند. از آنجا که آب بر روی صفحه های پنجره ثابت نمی ماند، باعث طولانی شدن دوام انها و عدم تغییر رنگ آنها می گردد.

با توجه به تمام ویژگی های ذکر شده در بالا، پنجره ها و درهای UPVC یکی از بهترین انتخاب های سبک و عملی برای آپارتمان شما هستند.

بیشتر بخوانید:

قیمت آنلاین پنجره دوجداره

بهترین پنجره دوجداره

فهرست
Call Now Button
Open chat
پیام دهید